מהו ביטוח בריאות פרטי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו ביטוח בריאות פרטי?  

מאת   24/11/2010 |  נצפה 1633 פעמים

במדינת ישראל לעומת מדינות רבות בעולם יש ביטוח בריאות ממלכתי אשר נועד לתת מענה רפואי לכל אדם ובכל שעה וזאת ללא שום קשר למעמדו או להכנסותיו. ביטוח הבריאות הממלכתי אכן מציל נפשות בישראל אך אין ספק כי הוא לא מספיק כאשר הדבר נוגע לתחומים רבים. קופות החולים מציעות לנו ליהנות מהרחבות רבות כגון סל שירותי היריון וסל שירותי מומחים והשתתפות או כיסוי מלא של בדיקות רבות אך גם כאן אנו מגלים לעיתים קרובות כי אין די בזה כאשר מדובר בניתוחים או טיפולים מורכבים.

הפיתרון הנוסף למי שמעוניין להבטיח לעצמו עתיד רפואי הוא ביטוח בריאות פרטי באמצעות חברות הביטוח. מדובר על ביטוח מקיף במיוחד אותו כל אחד יכול לרכוש והוא כולל הרחבות רבות.

למי מומלץ לעשות ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות פרטי מומלץ לכולם וזאת ללא שום קשר למחלות קודמות, מחלות במשפחה, מצב בריאותי או מצב כלכלי. מדובר על ביטוח בו הכיסוי הוא מקסימאלי ואיתו אתם יכולים באמת לישון בשקט כי אם חלילה יבוא היום ואחד מבני הבית יהיה חולה, תהיה לכם האפשרות לשלם על הטיפולים שלו.

משפחות יכולות ליהנות מהנחות גדולות, לכן אם אתם או בני זוגכם מעוניינים לעשות ביטוח בריאות פרטי שקלו לעשותו לכל המשפחה כולל הילדים.

מדוע ביטוח פרטי כדאי?

ביטוח בריאות פרטי הוא תמיד דבר טוב כי אין אנו יודעים מה צופה לנו המחר, אנחנו יכולים לחיות את אורח החיים הכי בריא ולהקפיד להיות מאוזנים ושמחים והמחלה בכל זאת תתקוף, ביטוח בריאות פרטי ישמור עליכם מבחינה כלכלית בכל המצבים הללו.

כאשר אנו מדברים על תרופות שאינן בסל הבריאות או על תרופות שעדיין לא אושרו לשימוש בישראל אנו מדברים למעשה על הוצאות של מיליוני שקלים לעיתים. הרצון הגדול להחזיק מעמד ולעבור את המחלה בשלום מול חוסר היכולת לשלם סכומי עתק על טיפולים אלו הוא מגוחך לאדם הממוצע ופעמים רבות גם לאנשים עמידים למדי.

איך בוחרים חברת ביטוח?

בחירת חברת ביטוח צריכה להתבצע לאחר שיקולם רבים, בתחום זה אנשים נוטים לטעות רבות כאשר הם בוחרים את הכיסויים השונים והתקרות השונות וזאת משום הרצון לחסוך בכסף. חשוב להבין שחיסכון בכסף הוא חלק לא קטן מבחירת הביטוח אך יש לעשותו בצורה נבונה תוך בחינת האספקטים השונים אשר מרכיבים את הביטוח.

אם הרחבות מסוימות חשובות לכם עליכם לוודא שהן אכן קיימות במסגרת הביטוח ואם לא עליכם לבדוק בכמה הן ייקרו את הפרמיה. יש לבחון אילו חריגים יש בביטוח וכיצד הצהרת הבריאות עליה אתם חותמים בעת לקיחת הפוליסה יכולה להשפיע עליה. פעמים רבות לא יינתנו כיסויים עבור מחלות קיימות ויש לבדוק נושא זה לעומק טרם חתימה על הפוליסה.

למידע על ביטוח בריאות בחו"ל: ביטוח נסיעות

 

 

בלוגר וכותב מאמרים בנושאי צרכנות חכמה, ודרכים יעילות לחסוך

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה