הסרת שיער לגברים - כבר לא מילה גסה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הסרת שיער לגברים - כבר לא מילה גסה 

מאת   20/11/2010 |  נצפה 1910 פעמים

הסרת שיער לגברים – כבר לא מילה גסה

בעבר הלא רחוק, המראה השעיר נחשב לסמל הגבריות והכוח הגברי, כיום לא כך הדבר ויותר ויותר גברים מעדיפים להיפטר משיער הגוף שלהם ופונים לעשות הסרת שיער לגברים. בגב, בבטן, ובכתפיים. ויש המגדילים לעשות גם בידיים וברגליים. הסרת שיער לגברים היא כבר לא מילה גיסה וכיום ניתן למצוא עוד ועוד מכונים הפותחים את שעריהם בפני גברים ומאפשרים להם לקבל טיפולי הסרת שיער לגברים. לראות גברים בתור במכון זה כבר דבר די שכיח ורגיל.

על שיער הפנים רובנו עדיין לא מוותרים ואפילו אוהבים את אותם זיפים בני כמה ימים. אך על שאר האיברים כבר רבים לא מתפשרים ופונים לשיטות הסרת השיער השונות. השיטה הנפוצה ביותר של הסרת שיער לגברים היא באמצעות מכונות קרני לייזר הנועדו לכך במיוחד. שיטה זאת עושה שימוש בקרן לייזר לחימום שורש השערה, ובכך מונעת ממנה לצמוח שוב בחזרה. אך זכרו אנחנו עדיין גברים ולכן יש צורך בכמה טיפולים לפחות כדי להיראות יותר חלקים ולהשיג תוצאות משמעותיות.

תתפלאו לגלות אבל הסרת שיער לגברים היא לא רק חלומם של גברברים צעירים, כיום ניתן למצוא גם גברים רבים שכבר חצו מזמן את גיל ה- 40, שהחליטו כי הגיע הזמן לטפח את עצמם ולפנות אל מכוני הסרת שיער לגברים. למזלנו כוח הסבל שלנו לכאב לעומת הנשים הוא הרבה יותר חזק, ולכן טיפולים אילו יעברו על רובנו בקלות ואפילו בהרגשה נעימה בלי שום צורך במריחת משחת הרגעה או משחכי כאבים למינהם.

פנייה למכוני הסרת שיער לגברים אולי לא תהפוך את כולנו לדוגמנים, אבל זאת בהחלט דרך שתוריד את מפלס השיער בצורה די רצינית ולאורך כמה חודשים טובים. 

המאמר בחסות hairy.co.il כל המידע בנוגע להסרת שיער והסרת שיער בלייזר במקום אחד

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה