קהילת פורומים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קהילת פורומים 

מאת   17/11/2010 |  נצפה 3330 פעמים

 

קהילת פורומים

במאמר זה אני ידבר קצת על טרנד שהוא חדש ישן ברחבי האינטרנט. קצת פרטים יותר פרטים על קהילת פורומים ולמה גם לכם כדי להצטרף אליה ?

קהילת פורומים איכותית ? מהי ?

קהילת פורומים איכותית היא קהילת שקודם כל בראש ובראשונה ! חברי קהילה נחמדים בעלי נושאים משותפים ושונים. אחסון של קהילת הפורומים בשרת ישראלי על מנת שיהיה מהיר, נוח ונגיש לכולם. קהילת פורומים אם עיצוב נוח וגם עדיפות למערכת vb שכיום נחשבת לאחת המערכות הטובות ביותר של קהילות פורומים. קהילת פורומים איכותית צריכה להיות קהילה שבה הבעלים תמיד דואג לעדכון תוכן ופרסום של הקהילה על מנת להביא גולשים איכותיים בעל נושאים משותפים שיוכלו לשתף את חברי הקהילה.

קהילות פורומים גדולות כיום

כיום יש מספר רב של קהילות פורומים והגדולות מבניהן הן:

Fxp ? קהילת פורומים הגדולה ביותר בארץ כיום המונה יותר מחצי מליון רשומים! בפורום fxp תוכלו למצוא תמיד יותר מ 10 אלף אנשים מחוברים אשר מתכתבים ונהנים מאותה קהילת פורומים הגדולה בארץ שקיימת כבר מספר רב של שנים.

Dacho ? אין לי מושג אם היא קהילת פורומים השנייה בגודלה בארץ אך פורום דצ'ו הוא פורום איכותי שבו חברי הפורום הם אנשים נחמדים ושומרים על הסדר. צוות הניהול תמיד דואג לשיפור האתר. האמת שלא לפני הרבה זמן שופץ האתר דצ'ו וכיום הוא נראה יותר יפה ומרהיב ממה שהיה בעבר.

תפוז פורומים ? קהילת פורומים של הפורטל תפוז. קהילת פורומים מאוד גדולה אם מספר רחב של נושאים וקהל מבוגר ונחמד.

מה הבעיה כיום אם קהילות פורומים ?

כיום הבעיה שנמצאת בהרבה קהילות פורומים זה שהיא על אותה מערכת חינמית ישנה שנמצאים שאר המתחרים שלה בעל מבנה עיצוב זהה (אולי צבעים קצת שונים ולוגו אחר אבל לא יותר מזה). הגולש לא נהנה לראות את זה ולכן הוא לא ייכנס לקהילת פורומים כשלהי שהמתחרה שלה גם היא אם אותו מבנה, מערכת ועיצוב.

לסיכום, אני ממליץ לבדוק טוב לפני שנרשמים אל קהילת פורומים כלשהי ולראות איך התכנות והעיצוב של האתר, איך חברי הפורום ועוד פרמטרים שרשמתי לכם פה.


 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה