הסרת שיער - מה נכון עבורך?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הסרת שיער - מה נכון עבורך? 

מאת   14/11/2010 |  נצפה 1852 פעמים

הסרת שיער הכרחית עבור כולנו, ולא רק שהיא הכרחית, אנחנו רוצות לבצע הסרת שיער כי ההרגשה כאשר אנו חלקות היא נעימה יותר, בטוחה יותר בעצמה וחיובית ולכן החיפוש אחר שיטת הסרת שיער אידיאלית עבורך היא הגיונית ומובנת לגמרי.

 

אבל מה נכון עבורך?

הסרת שיער בסכין גילוח היא שיטת הסרת שיער נכונה עבורך אם אין לך זמן ואת מחפשת פתרון מהיר, אך תזכרי, מה שיורד מהר, צומח מהר בחזרה...

הסרת שיער בשעווה היא שיטה שמתאימה ללא מעט נשים – היא זולה והיא מעכבת את צמיחת השיער לתקופה ארוכה יחסית של שלושה שבועות עד חודש, כך שלא צריך להתעסק עם שיער בלתי רצוי למשך זמן מה. הבעיה עם השיטה הזו להסרת שיער היא שהיא כואבת ונשים רבות ממש סובלות מכך. פתרון אחד לכך היא הליכה לקוסמטיקאית שתמרוט את השיערות שלך עבורך, אך זה מייקר את השיטה כמובן. דבר נוסף – כיום, כאשר ישנם טיפולים ארוכי טווח להסרת שיער, דוגמת לייזר, אין טעם לבצע הסרת שיער בשעווה באופן תדיר, עדיף כבר לבחור בהסרת שיער בלייזר שגם מאטה את קצב צמיחת השיער (כך שהמרווח בין הטיפולים הוא גדול) וגם מפסיקה את צמיחת השיער לאורך הטיפולים בזכות פגיעה במנגנון צמיחת השיערה.

הסרת שיער בלייזר הנו הפתרון שנשים רבות בוחרות בו בגלל היתרון הנ"ל, אך יש לא מעט שחושבות שהסרת שיער בלייזר הנה יקרה מדי. אולם, אם עושים את החישוב, לשלם כמה מאות, ולעיתים אלפי שקלים לטיפולים ספורים שאחריהם ניוותר חלקות לאורך זמן, משתלם בהתחשב באלטרנטיבה שדורשת הוצאה כספית קבועה אחת לכמה זמן לכל החיים.

 

עכשיו תוכלי לבחור - איזו שיטה את מעדיפה להסרת שיער גופך?

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה