בחורות רוסיות בארץ
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחורות רוסיות בארץ 

מאת   12/11/2010 |  נצפה 6586 פעמים

השם רוסיות בארץ מתייחס לכל הבחורות שמדברות רוסית למרות שיש הבדל משמעותי בין בחורה מאוקראינה לבחורה מרוסיה או לנשים משאר מדינות חבר העמים לשעבר.

מזה שנים גברים רבים פונים אלי ושואלים, האם יש לכם בחורות רוסיות מהארץ או בארץ?

בתחילת דרכנו ניסינו לצרף למאגר הבחורות מאוקראינה גם נשים רוסיות הגרות בארץ ופרסמנו בכל העיתונים הרוסיים, לאכזבתנו גילנו הבדלים משמעותיים במנטאליות של הנשים בארץ לאלו שבאוקראינה.

כשאנחנו מכירים לגבר ישראלי בחורה מאוקראינה לעולם לא עולה המלה כסף בשיחות ההכרות וגם לא בהמשך, מרבית שיחות ההכרות מתמקדות יותר באופיו של הגבר, המשפחה שלו, תחביבים, אוכל וספורט.

לעומת זאת עם הבחורות הרוסיות בארץ התנאי הראשוני אם להגיע לפגישה בכלל הוא הנושא הכלכלי, מי הוא, איזה בית יש לו, אוטו, מה מעמד הסוציו אקונומי שלו?

נושא נוסף קריטי הוא הגיל, אם באוקראינה בחורה מוכנה להכיר ולהתחתן עם גבר המבוגר ממנה ב10-15 שנה, בארץ זה בלתי אפשרי לחלוטין.

בנושא היופי נחלנו אכזבה, רוב הפונות הרוסיות בארץ היו בגילאי 35-40 נחמדות אך לא ברמת יופי כמו הנשים האוקראיניות, גם הן כבר מבינות שבארץ לבחורה יפה יש כח לברור את מחזריה ולא צריכה משרד הכרויות כדי להכיר גבר, לעומת זאת באוקראינה יש עודף בחורות יפות ורווקות ושם היופי לא נחשב כמדד למציאת גבר אמיד.

נוצר מצב שבאוקראינה גבר פנוי יכול להכיר בחורה צעירה ויפה ובארץ מבוגרת יותר וגם בררנית ולנו זה חדש, אנחנו בתחום הכרויות משנת 1997 עם נשים מאוקראינה ומעולם לא שמענו דרישות למעט...... מחפשת גבר טוב לקשר רציני, חתונה ומשפחה.

יתכן והכרויות עם בחורות רוסיות מהארץ היה מביא לנו יותר גברים ישראליים אך בסיכומו של יום לא היינו מגיעים להצלחות כפי שיש לנו עם בחורות מאוקראינה.

באוקראינה הכל קל יותר, קל להכיר בחורות יפות, קל להתחתן, זוגות מחזיקים מעמד יותר, אין התניות בנושאים כלכליים ושכיר יכול להכיר בחורה באותה הקלות כמו גבר עשיר.

בהצלחה!

הכותב הוא בעל חברת הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות עם בחורות מרוסיה ואוקראינה משלב ההכרות עד להגעת האישה לארץ. לזכותינו נזקפות מאות חתונות של גברים ישראלים עם בחורות מאוקראינה ורוסיה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה