הכל על השילוב בין אחסון אתרים לפיתוח אתרים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הכל על השילוב בין אחסון אתרים לפיתוח אתרים 

מאת   09/11/2010 |  נצפה 1614 פעמים

אחסון אתרים ממלא תפקיד חשוב בתהליך פיתוח אתרים באינטרנט ובהצגת האתר לקהל הרחב. לכן עניין זה מחייב הבנה מיוחדת מצד חברת פיתוח אתרים לעבודה מול חברת אחסון האתר. למרות שחברת פיתוח אתרים לעיתים קרובות היא גם מאחסנת האתר אך לעיתים אנו רוצים כי חברת אחסון אתרים תאחסן לנו את האתר בשרת נפרד, במיוחד כאשר מדובר באתר עם המון כניסות.
חברת אחסון אתרים מספקת שירותים כמו, תמיכה 24/7, שטח שרת של מינימום 20 MB, מערכת גיבוי לאתר שלנו, גישה לFTP בצורה חופשית, דו"אל ועוד.

פלטפורמת אירוח האתר שלנו צריכה להיבחר על פי מערכת ההפעלה הנדרשת
UNIX או Windows. אירוח האתר קשור לשפת התיכנות כאשר יוניקס מארחת PHP,frontpage ועוד, וwindows מארחת asp.net, ms sql ועוד.

ישנם מספר סוגי אחסון אתרים שמספקות הן חברות פיתוח אתרים והן חברות האחסון:

אירוח משותף: בדרך כלל פיתרון האחסון הזול ביותר שמציעות החברות, רוב האתרים המאוחסנים בצורה הזו הינם אתרי תדמית או אתרים שלא נכנסים אליהם יותר מ1000 גולשים ביום. מדובר על שרת משותף למספר לקוחות יחד כאשר כל לקוח מקבל רוחב פס מסויים.

אירוח ייעודי: חברות פיתוח אתרים או אחסון אתרים מציעות חבילה זו לאתרים בעלי מספר גולשים גבוה באתר מידי יום, וכן לאתרים בעלי יישומים מורכבים הדורשים זמן תגובה מהיר. כמובן שחבילה זו עולה יותר מהחבילה הבסיסית בעקבות כך שהשרת מתחלק ל2 אתרים בלבד או שלא מתחלק כלל.

אירוח מנוהל: סוג אחסון זה הינו החבילה הבסיסית של אחסון משותף עם הוספת פיצ'רים ניהוליים. פיצ'רים אילו מוספים על ידי טכנאי מטעם חברת האחסון אשר דואג לתפעול טוב של השרת בכל זמן נתון.

אירוח שרת וירטואלי: פיתרון מאוד אטרקטיבי עבור מי שרוצה את תכונות של שרת ייעודי בקנה מידה קטן יותר. לכל אתר מוגדר רוחב פס ומשאבים מסויימים לקבצים שלו. בטוח יותר מאשר אחסון אתרים משותף, גם במקרה של פריצה לשרת הפורץ לא יוכל להגיע לכלל הקבצים בשרת.

אירוח מקומי: אחסון אתרים המאפשר שליטה מלאה על השרת ומשאביו. סוג אחסון זה מאפשר ללקוחותיו להשתמש בחומרה ותוכנה אישית עבור אחסון, בדרך כלל הכי האירוח הכי יקר.

PGN הינה חברת פיתוח אתרים אשר מאחסנת את האתרים הניבנים על ידה בשרת של החברה. PGN דואגת לאחסון האתר ותפעולו השותף.
נשמח אם תיצור איתנו קשר עבור פיתוח אתרים, קידום אתרים או אפילו רק אחסון אתרים.

pgn בנייה וקידום אתרים, פיתוח אפליקציות לאייפון - פיתוח אתרים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה