הכרויות עם בחורות יפות מהכפר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הכרויות עם בחורות יפות מהכפר 

מאת   01/11/2010 |  נצפה 4279 פעמים

בחורות מהכפרים ומהערים הקטנות באוקראינה ורוסיה חולמות על הכרות עם גבר זר, החוסר המשווע בגברים מקומיים מאלץ אותן לחיות לבד ולדאוג לפרנסת המשפחה ללא עתיד וסיכוי לקשר רציני.

הן יפות ואקזוטיות לא פחות מהבחורות מהעיר הגדולה אך החיים הקשים והשוחקים בכפר לא מאפשרים להן להתפתח ולהראות את עצמן.

באוקראינה השפה הרשמית היא אוקראינית אך המדינה חצויה ואחוז ניכר מהאוכלוסייה מדבר רוסית, תלוי באיזו עיר אתה נמצא אך ההבדל המשמעותי שהערים הגדולות התפתחו והקטנות נשארו 100 שנה אחורה.

בערים הגדולות באוקראינה ורוסיה השכר הממוצע הוא פי 3-5 מהערים הקטנות התיירות מפותחת והתיירים מכניסים כסף, העסקים פורחים, שכר העבודה גבוה ובמקביל הזנות פורחת לכן יש נהירה של בעלי מקצועות נדרשים לערים אלה.

בבתי הספר ממעטים ללמד אנגלית לכן כל מי ששולטת בשפה תוכל להשתלב בכל משרד תיירות או הכרות ולהרוויח כסף גדול.

כמו בכל מקום בעולם איפה שיש כסף יש יותר כוח ופמיניזם, לכן בערים הגדולות הבחורות מעדיפות להכיר גברים מבוססים יותר, הן "מפונקות" יותר מבחורות בערים הקטנות, הכוונות לא תמיד ברורות והרצינות להכיר גברים מוטל בספק, רמת החיים מספקת וטובה, רבות מהן בכלל לא רוצות לעזוב אלא להתפרנס וליהנות מחיזורי התיירים התמימים לכן רבות נרשמות ומתפרנסות ממשרדי הכרויות והכוונה למציאת בעל זר מוטל בספק.

החכמה היא להגיע לבחורות הנכונות, אלו שמחפשות קשר ומשפחה ולא כסף ויש הרבה כאלה אך לא בכל מקום היכן שתיירים מסתובבים.

לדוגמה:
בחורה מקייב או מוסקבה בת 25 תסכים להיפגש עם גבר עד 35 בתנאי שהוא מבוסס
לעומתה
בחורה באותו הגיל מהכפר או מעיר קטנה תסכים להיפגש ולהכיר גבר עד גיל 45 ללא קשר למצבו הפיננסי.

בערים הגדולות המצב הפוך ויש אפשרויות לבחורות "לבחור" את הגברים בגלל ריבוי התיירים לעומר הערים הקטנות שם אין תיירים בכלל והאפשרות מוגבלות.

המסקנה המתבקשת היא, אם ברצונך למצוא בחורה אמיתית המחפשת קשר ולא כסף כדאי להגיע לערים הקטנות ואפילו לכפרים שם הבחורות עדיין לא מקולקלות ומחפשות רק גבר רציני לנישואין ללא "פוזות" מיותרות.

הבעיה איך מגיעים לערים הקטנות שם כמעט לא קיימים משרדי הכרויות, אנחנו כלות מאוקראינה הכרויות מכירים לגברים בחורות רק מהעיר חרסון, עיר קטנה כמו כפר שם הבנות מספיק רציניות לקשר מבלי להתמקד במצבו הכלכלי של הגבר.

הכותב הוא בעל חברת הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות עם בחורות מרוסיה ואוקראינה משלב ההכרות עד להגעת האישה לארץ. לזכותינו נזקפות מאות חתונות של גברים ישראלים עם בחורות מאוקראינה ורוסיה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה