עוד מעט מתחתנים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עוד מעט מתחתנים? 

מאת   28/10/2010 |  נצפה 1348 פעמים
עוד מעט מתחתנים? רבות דובר על בחירת מקום ליום הגדול, מה לא אמרו כבר? ניתן לעצב שמלה מדהימה, להתאים תספורת מדהימה, לדאוג להביא את הזמרים המוכרים שיש ולפטם את המשתתפים במאכלים שונים, ברם כל הדברים שצוינו כאן לא יהיו שווים הרבה ללא המיקום המתאים.

כמה חתונות הותירו רושם רע בשל החלטה לא טובה של המיקום? פתאום עשויים להופיע דברים בלתי צפויים, מפגעים או לדוגמא חוסר מקום של חנייה שתדעו רק כאשר לא יהיה דבר לעשות - אם לא תעשו בדיקה מעמיקה קודם. זקוקים לאינפורמציה על אולמות חתונה? רצוי שתקראו את שיש פה כדי לדעת שאתם בוחרים נכונה.

היכן מחפשים מקום לאירוע?

לפני שחושבים על דברים אחרים, לאיזה אירוע אתם מתכווננים? יש הבדל בין חתונות לחגיגת גיל מצווה, בין הוללות רווקים לבין מסיבות יום הולדת או אירוע של עסקים. בשביל חתונה, שווה מאוד שיהיה מקום איכותי שיתן תחושה נעימה שתכניס את האורחים למצב רוח נכון. אך אם מדובר על חגיגה רישמית רצוי שהמקום יהיה נקי, מסודר ועם מקום לבמה ומיקרופון לשם נואמים. בחירת האירוע תשפיע על טיב המקום המיוחד שלכם.

פרט חשוב נוסף שרצוי לזכור הוא סוג האקלים. אולם חתונה או גן אירועים? מה יהיה הכי טוב? כשזו עונת הקיץ בישראל כשאין אוויר לנשימה, אין סיבה שתרצו לבלות מחוץ למזגן. גם אם חורף עכשיו כאשר סופת טורנדו עשויה לפגוע במקום. בתלות עונת השנה אפשר לבחור מקום מוצלח ולמנוע תקריות מביכות.

על כמה אורחים אנחנו מדברים? לפי הסדר גודל של האירוע ניתן בקלות להחליט מה יהווה רקע טוב יותר. רוצים לערוך אירוע ענק או מפגש קטן? צריכים מידע על אולמות לאירועים? כל אלה חשובים בשביל ההצלחה שלכם.

רוצים לקרוא יותר על הנושא ולשמוע עוד עצות טובות?

תעיינו באתר http://www.talyaa.co.il/ ותמצאו כל מה שרציתם לדעת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה