מהו הנטל המיני, מדוע הוא נוצר והאם ניתן להתמודד איתו בהצלחה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו הנטל המיני, מדוע הוא נוצר והאם ניתן להתמודד איתו בהצלחה? 

מאת   21/10/2010 |  נצפה 2156 פעמים

מהו הנטל המיני, מדוע הוא נוצר והאם ניתן להתמודד איתו בהצלחה? / מאת יואב ברנזון

 

 

נטל מכביד ומעיק

 

מיניות ומין עלולים להפוך לנטל מכביד ומעיק. אנשים רבים, בעיקר גברים, נוטים להתמכר למין ולהפוך את המין להתעסקות אובססיבית שאינה נותנת מנוח.

 

מין כפייתי והתעסקות כפייתית במין עלולה להפוך לבעיה של ממש. אדם שהוא מכור למין מפסיד את עיקר חייו עבור חיפוש, כמיהה, חשיבה וציפייה שמקורה בעולם הפנטזיות המיניות.

 

 

 

החלטות שגויות ולעיתים הרסניות

 

אנשים שהם מכורים למין או כפייתיים למין נוטים לבצע החלטות מאוד שגויות והרסניות בחיים שלהם, אפילו מבלי להבין את מלוא המשמעות של ההתנהגות שלהם. למשל, הם מסוגלים לפרק את הנישואים שלהם, להרוס באבחה אחת את כל מה שהם בנו ולאבד את הילדים שלהם, רק משום שהם מאמינים שהם מצאו את התגשמות הפנטזיה המינית שלהם.

 

או למשל, הם עלולים להתחתן עם אדם רק או בעיקר בגלל השיקול המיני, כשלמעשה מדובר בפרטנר שהוא אינו מתאים כלל וכלל לחיים שלהם, לסגנון שלהם ולמטרות שלהם. 

  

 

 

תסכול מתמיד ורעב שאינו ניתן לשובע

 

נטל המין אינו מסתיים בהחלטות שגויות, הרסניות והרות גורל לחיים אלא בניהול אורח חיים שהוא כשלעצמו כפייתי, חסר מנוח, מחפש באופן מתמיד וחסר שובע באופן כרוני בשל רעב מיני תמידי ואינסופי שאינו מסתיים לעולם.

 

ברגע שקיים רעב מיני עצום וחסר גבולות שאינו ניתן למילוי או סיפוק בשל גודלו האינסופי - כל החיים סובבים סביב הניסיון חסר הסיכוי לספק את המפלצת המינית העצומה והרעבתנית הזאת. לכן גם, התסכול המתלווה לכך הוא עצום באותה המידה כמו הרעב עצמו, כי לא ניתן להשביע רעב מיני.

 

  

  

שחרור מנטל המין

 

הדרך היחידה לחיות חיים שפויים ונורמליים, חיים שהם נטולי דאגה מינית ומשוחררים מנטל המין - היא על ידי שינוי הגן המיני והחלשתו בצורה משמעותית.

 

ברגע שהגן המיני במוח מפסיק להיות פעיל - האדם משתחרר בבת אחת מנטל מיני שרבץ עליו במשך שנים. הוא סוף סוף חופשי לחיות את חייו בשלווה, ללא ההתעסקות הכפייתית וחסרת התוחלת בנושא המיני.

 

 

וטיפ לסיום: ניתן להשתחרר מנטל המין על ידי גמילה מהירה ממין בשיטת GET.

 

יואב ברנזון הוא מטפל אישי, יועץ זוגי ומנטור עסקי. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-20 השנים האחרונות. הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים - שיטה ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים. הוא כתב 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם. הוא פרסם למעלה מ-1,800 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה. הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה