ביטוח נסיעות לחול - ספורט אתגרי וסקי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ביטוח נסיעות לחול - ספורט אתגרי וסקי  

מאת   19/10/2010 |  נצפה 1763 פעמים

 

לאחר תקופת עבודה עמוסה וקשה, רבים מחליטים לקחת חופשה. רובם ודאי יבחרו בחופשה חלומית באי כלשהו, בטיול מנוחה באירופה או בכל מקום אחר שיקנה להם שלווה ורוגע. לעומת זאת, יש את חובבי ספורט אתגרי שיעדיפו חופשה מלאת אדרנלין וכיף ויכלו לכיוון של חופשת סקי.

רבים חושבים שחופשות הכוללות ספורט אתגרי הן חופשות ללא מנוחה ומתאימות רק לסוג מסויים של אנשים. טענה זו כמובן איננה נכונה, מכיוון שחופשות סקי יכולות להתאים לכל אחד ואחת. יש רמות שונות של סקי, למומחים יותר ולמתחילים גם כן, ומלבד הסקי, ניתן כמובן לטייל, לנפוש ולעשות דברים שונים במהלך החופשה.

קיים חשש כלשהו אצל רבים לפני היציאה לחופשת הסקי הראשונה. סקי הרי הוא ספורט אתגרי, ולפיכך קיימים סיכונים שונים ביציאה לחופשה מסוג זה. עצם היותו של הסקי ספורט אתגרי, הוא מחייב עשיית ביטוח נסיעות לחו"ל במתכונת מעט שונה. יש לברר מבעוד מועד את כל הפרטים לגבי ביטוח זה, ולערוך השוואה בין הביטוחים השונים. לכל סוג ביטוח יש את הדברים שהוא מכסה וחלקים נוספים עליהם יש להוסיף תוספת תשלום מכיוון שאינם כלולים בביטוח. כך גם ספורט אתגרי. ברוב הגדול של המקרים נדרשת תוספת תשלום מסוימת לביטוח הנסיעות הקיים על מנת לכסות עצמכם במידה וקורה משהו במהלך הספורט האתגרי.

הקפידו לברר ולערוך את כל הבדיקות הדרושות לפני נסיעתכם, על מנת להיות בטוחים שבחרתם בביטוח הטוב ביותר שמכסה את כל הדרישות שלכם ושתוכלו לנסוע ברוגע ושלווה. אחרי הכל זוהי חופשה למטרת מנוחה. אינכם אמורים לדאוג לדבר במהלך הטיול, אפילו לא לביטוח נסיעות לחו"ל.

לסיכום, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא חלק חשוב לפני היציאה לחופשת סקי או כל חופשה אחרת. אם אתם חושבים כי במהלך החופשה שלכם תהיו במקומות ותעשו דברים, כגון ספורט אתגרי, שאינם כלולים בביטוח, דווחו זאת לפני לחברת הביטוח על מנת שתקבלו כל כיסוי אפשרי, גם אם נדרשת תוספת תשלום לכך.

אצלנו ב-Trip4You מוצע לכם ביטוח נסיעות לחו"ל המיועד גם לספורט אתגרי, שהוא בדיוק בשבילכם ולצרכיכם.

חופשה נעימה!

Trip4You הינו פורטל מוצרי ביטוח נסיעות לחו"ל,שהוקם על ידי דוד פילוסוף (פילו),שהינו סוכן ביטוח ותיק ומנוסה המתמחה בביטוח נסיעות לחו"ל וביטוחי צלילה. חזון האתר הוא כי הכרה כי בעידן האינטרנט,השירות צריך להינתן מיידית ("און ליין").באתר מגוון רחב של  ביטוח נסיעות לחו"ל, מענה לכל נוסע ולכל מטייל למגוון רחב של פעילויות. אתר זה מאפשר לכם, הנוסעים לחו"ל, לבחור אחת מבין תכניות ביטוח נסיעות לחו"ל המוצעות בהתאמה לאופי הנסיעה, לרמת הכיסוי הדרושה ובהתאם לתקופת הביטוח.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה