הלוואות לסטודנטים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הלוואות לסטודנטים 

מאת   07/10/2010 |  נצפה 2217 פעמים

רקע להלוואות לסטודנטים

סטודנטים זקוקים  להלוואות חוץ בנקאיות לא פעם כדי לממן שכר לימוד, דירה ועוד הוצאות. לרוב אין לסטודנטים את הכספים לממן הוצאות מסוימות בגלל שהם משקיעים את זמנם בלימוד מקצוע, מבלי שיש להם את הזמן לעבוד במשרה מלאה וכך להרוויח מספיק.

 

ההלוואות שניתנות לסטודנטים, מטרתן לאפשר לפלח זה של האוכלוסייה את הזמן לחיות בצורה נוחה, בלי פחד מיידי מנושים, ולהחזיר את ההלוואה שניתנת להם בעתיד, או לאורך תקופה, לעיתים אף ללא ריבית כמעט, כשיהיה להם את הסכומים להחזירה.

 

הרציונאל מאחורי הלוואות לסטודנטים ברור – מוסדות שונים ובכלל זה בנקים מבינים שאומנם לסטודנטים אין את הכסף היום, אבל המצב ישתנה כשיסיימו את לימודיהם וימצאו עבודה מכניסה ולא רק שהם יוכלו להחזיר את ההלוואה, הם יהיו לקוחות איכותיים וכדאיים במיוחד למוסד ולכן עדיף כבר עכשיו, דרך אישור הלוואות, ליצור עמם קשרים ארוכי טווח שישרתו את מטרות הארגון בהמשך.

 

למה כדאי לסטודנט לקחת הלוואה?

הלוואות נותנות מרווח נשימה לסטודנטים הזקוקים לכסף במיידי לתשלום על דירה, שכר לימוד ולעיתים אף לתשלום על מכונית.

 

אומנם כולנו רגילים שסטודנטים חיים בעוני יחסי עד שהם מסיימים את הלימודים ומחזירים לעצמם את ההשקעה בלימודים דרך משכורות גבוהות, אבל אין צורך להתפשר ולא ליהנות מקצת חופש כלכלי בתקופת הלימודים, במיוחד לאור הנוחות של לקיחת הלוואות.

 

בנקים רבים מציעים הלוואות מיוחדות לסטודנטים כמו גם גורמים חוץ בנקאיים איכותיים (דוגמת חברות אשראי) ותוכניות החזר ההלוואה שמוצעות לסטודנטים לרוב כוללות ריביות נמוכות יותר ממרבית האוכלוסייה ותקופת הלוואה ארוכה במיוחד (לעיתים אין צורך להחזיר את הלוואה אלא רק שנים רבות אחרי סיום התואר!).

 

לסיכום, אם אתם סטודנטים ולא מעוניינים לחיות מהיד אל הפה, ההלוואות המוצעות כיום לאנשים במצבכם בהחלט כדאיות.

 כנסו לבלוג שלנו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה