טיפולים קוסמטיים בלבד לא פותרים בעיות אקנה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיפולים קוסמטיים בלבד לא פותרים בעיות אקנה 

מאת   04/10/2010 |  נצפה 2009 פעמים

עליכם להפסיק להסתכל על אקנה כעל בעיית עור, כיוון שאין לה קשר רק עם העור ויש לה את כל הקשר בעולם למה שקורה בתוך מערכות הגוף הפנימיות שלכם.

טיפולים קוסמטיים ותכשירים חיצוניים עובדים על העור מבחוץ ולכן מטפלים רק בהיבטים החיצוניים של הבעיה. חשוב לדעת כי אקנה, חצ'קונים ופצעונים מקורם בשיבוש באיזון הפנימי של הגוף ובזה הם לא יכולים לטפל.

ממשיכים לקנות למרות שהבעיה לא נפתרת באופן מוחלט באמצעות תכשירים בלבד, רוב האנשים ממשיכים לקנות תכשירים חיצוניים שטחיים בלי להבין שלמרות חשיבותם, מרביתם של התכשירים אפילו לא מגיע לשכבת העור העמוקה – המקום בו נוצרים פצעי אקנה ולכן הם מטפלים רק בפצע החיצוני בעוד פצעים בלתי נראים ממשיכים להבשיל מתחת לפני העור.

עושים נזק במקרים רבים, תכשירים אלו לא רק שאינם עוזרים לטפל בבעיה, הם אפילו יחמירו את התופעה. והסיבה היא, שהם מכילים כימיקלים קשים שאינם מתאימים לעור שלכם וגורמים לכם גרד, עקצוצים, התקלפויות, יובש ובאופן כללי מזיקים לעור שלכם מבלי לטפל בגורם הבעיה.  

טיפול אמיתי משיג תוצאות ארוכות טווח של עור בריא יפה ונקי מפצעי בגרות, חצ'קונים, אקנה ושאר פצעים. טיפול כזה כולל טיפול קוסמטי משולב המתייחס לגורם הבעיה מבפנים ומבחוץ. כיוון שהתופעה היא רק ביטויי חיצוני לבעיה המתרחשת בתוך הגוף שלכם ולא רק על פני העור.

 

הלגה רקנטי, קוסמטיקאית פארא-רפואית מומחית, בעלת נסיון, וותק ומוניטין של למעלה מ 20 שנה. המייסדת והבעלים של מכון הלגה. מרכזים קוסמטיים ורפואיים אפשר למצוא אותנו גם בפייסבוק

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה