אתרי תבנית - יתרונות וחסרונות של סוג אתרים אילו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אתרי תבנית - יתרונות וחסרונות של סוג אתרים אילו 

מאת   12/09/2010 |  נצפה 1682 פעמים

כיום בשוק ישנן המון חברות פיתוח אתרים אשר מספקות שירותי פיתוח אתרים שונים ומגוונים בתוכם ישנם לא מעט חברות פיתוח אתרים אשר מציעות אתרי תבנית או Template.

במאמר הבא נסביר מהם אותם אתרי תבנית והאם זה מתאים לנו. פיתוח אתרים הינו מקצוע המצריך המון יצירתיות ודימיון שכן לכל אתר לפני שניגשים לבנייה עצמה יש לבצע איפיון מסודר ולבדוק בדיוק מה אנו צריך שיהיה באתר. כך לכל אדם או לקוח שמגיע לחברת פיתוח אתרים כזו או אחרת מפתחים אתר המתאים בדיוק לצרכיו וליכולותיו. עיצוב מיוחד, מבנה אתר מתאים לרצונותיו וכן הוספת פונקציות שונות שיעזרו לאתר האינטרנט להגיע ליעדים אותם הציב אותו לקוח. פיתוח אתרים ייחודיים ללקוחות השונים יכולה להיות הוצאה לא קטנה ואף גדולה. אך לעיתים לא תמיד מוצדקת כאשר מדובר באנשים פרטיים אשר בונים אתר לתחביב או בכדי להרוויח ממנו עוד קצת הכנסה.

עכשיו נעבור לדבר על אותם אתרי תבנית, הרעיון העומד מאחורי אתרי התבנית הינו הוזלה משמעותית של פיתוח אתרים שונים וכן פיתוח האתר בזמן מהיר בהרבה. הדרך הינה פשוטה, בניית שלד הכולל את כל הרכיבים הבסיסיים הנמצאים ברוב האתרים. וכן הטמעת היכולת לשנות הגדרות עיצוב מסויימות וזאת בכדי ליצור הבדלים בין אתר לאתר הנבנה על אותו השלד. כמו שינוי לוגו, פונטים, צבעים, גדלים ועוד... באתרי תבנית מדובר לרוב באתרי תדמית ולא פורטלי ענק שלהם יש צורך בפיתוח אתרים נרחב ומערכת תוכן מובנת אישית. המטרה הינה יצירת מוצר זול יחסית אשר באותו זמן מתן מענה לקהל הלקוחות לשירותים אותם נותן העסק ללקוחותיו. החסרונות היחידים של אתרים מסוג זה הינם חוסר הייחודיות שכן כאשר פונים לחברת פיתוח אתרים החברה בונה לנו אתר ייחודי שלא נראה בשום מקום אחר, חיסרון נוסף הוא חוסר הגמישות של המערכת שכן יש בה לא יותר מאשר הפעולות הבסיסיות ביותר שדורש אתר אינטרנט תדמיתי.

לסיכום פיתוח אתרים מסוג של אתר תבניתי יכול להועיל ביותר לעסקים קטנים אשר רק רוצים להיות שם (באינטרנט) ולהיות זמינים לקהל לקוחותיהם על ידי עמוד צור קשר או בכל דרך שהיא.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה