מתנות לפסח
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מתנות לפסח 

מאת   28/07/2010 |  נצפה 1566 פעמים

פסח, איזה חג מיוחד, כל כך מיוחד שאפילו לאכול לא נשאר ממה, אז מתנות? זו יכולה להיות הפתעה. מתנות לפסח היא אחת מן ההפתעות שיכולה להעניק כל משפחה בהתאם למנהגיה, אצלינו נהוג כבכל חג להעניק חבילות שי לכל אחד מבני הבית, אפילו משהו מאוד קטן, סמלי ופשוט רק שתהיה מתנה, שתהיה הפתעה. מתנות לפסח בניגוד לשאר חגי השנה מגיעות אצלינו עם אופי אחר, כשר למהדרין, גם אם מדובר בחולצה, או נכון יותר להגיד, תמיד דאגנו שהמתנה תהיה מתנה מיוחדת ושונה לפעמים זה גרביים מתוקות או כובע חביב, פנקס רשימות או ספר טוב, העיקר שמתנות לפסח קיבלנו ואנו עומדים בצפייה מה תהא המתנה בחג הבא. מתנות בפסח מתחלקות אצלינו זוג אירועים, כניסתו של החג בו כולם מתכנסים להדלקת הנרות, מברכים בחג שמח ומאירי פנים, אז מקבלם מתנות אישיות והשלב השני של קבלת המתנות הוא בזמן ישיבה לסדר, שאלת השאלות הידועות, מאמרותיו של החג, סיפורי נפלאות, לזה אשר יהא מוצלח נדאג למתנה נוספת מתוך ארגז של מתנות. ואם אצלכם לא כך כבכל שנה תוכלו להתארח אצלנו בפסח הבא, להנות ממתנות לפסח באווירה אחרת ומיוחדת מאוד.

כשהייתי אני נערה מתבגרת הבנתי כי פוסטרים הם מתנה מדליקה לחברה ליום הולדת ואיזה פוסטרים כבר היה לחנויות המתנות להציע?! של זמרי פופ, מעט פרחי נוי בוואזות, מיני מתיקה וחיות מחמד. תמיד הדהד בי חלום על היום בו אקנה לחברתי פוסטר מתנה ועליו תמונתה שלה ולא של סתם חתולה. השנים, הטכנולוגיה, החידושים והזמן עשו את שלהם. היום פוסטר בעל דמותו של החוגג או מקבל המתנה הוא אינו דבר גבוה או בקשה של הגזמה כל אחד מאיתנו יכול להגיש הצעה שתהפוך לפוסטר בזמן קצר ובלא יותר מידי המתנה, אלא שמדובר בהוצאה יקרה ורעיון לא ממש שימושי אך עדיין מדליק, בנוסף, כמות הפוסטרים המוצעים היום למכירה, דוגמאות הדפוס הניתנות לבקשה הם זמינות ומהירות, מה שלא התאפשר בעבר, חנויות המתנות העומדות כמעט בכל פינה מאפשרות ומציעות אופציה זו של פוסטר מתנה, הם אפילו יוכלו להציע מה מתאים לחגיגה או לאירוע תוך מתן התחשבות ובחירה ללקוח.

פוסטרים של היום הם כבר רעיון אחר השייך לעולמות נוספים ולאנשים אחרים שאוהבים לא פחות פוסטרים או מתנות מקוריות. כל נושא הדפוס נכנס חזק גם לתחום התיירות. הרבה חדרי אירוח כמו צימרים בצפון או מלונות באילת תולים בחדרים תמונות עם הדפסים או פוסטרים מרהיבים.

 

 

הכותב הינו מעצב רהיטים ומרחבים פנימיים. מתמצא בין היתר בתחומי הרפואה והאומנות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה