גבול ישראל ותיירות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

גבול ישראל ותיירות 

מאת   28/07/2010 |  נצפה 1464 פעמים

 

ההיסטוריה הישראלית והמדינית של הארץ הזו כוללת בין השאר לא מעט מלחמות בה ראתה ישראל וכל אחד מגבולותיה וכן גם גבול הצפון אשר ממנו נכוו גם מלונות בצפון ואורחיהם, דם ילדיה הנשפך על הארץ. את סיפורי המלחמות וחוויות הגבורה תיעדו לוחמים לזכר יקיריהם ולזכר האות, אות המלחמה על גבי דף ובדיו שחור, אשר עם הימים התפרסמו לספרים רבים, ספרי נופלים ומלחמות ישראל.

מפת ארץ ישראל הדקה מחולקת בגבולותיה למספר איזורים, ביניהם, מצפונה לבנון וסוריה, מדרומה מצרים, מן המזרח ירדן ומן המערב ארצות הים התיכון. בכל אחד מגבולותיה אלה של המדינה, ניסה פעמם מספר האויב מעבר לגבולות להשמיד את ישראל פעם אחר פעם. צבא ההגנה לישראל, שכוחותיו הולכים ומתעצמים מידי יום בזכות הטכנולוגיה, אנשי הצבא ומוחותיהם, הצליח להביס ולשמור על הארץ בכל פעם שוב.

תושבי גבול הצפון אשר ידעו גם הם לא מעט מלחמות ונכוו באש חמה לא מעט פעמים, כמים עדיין מידי בוקר בחרדת קודש לנופיו היפים של האיזור אל תמונת מלונות בצפון המארחים רבים הנפעמים ברגליהם ובעיניהם בכל פיסת אדמה המצויה בחלקת הארץ הזו והפחד עודנו סורר שם תמיד. תיירים המגיעים לבקר באחד מכל מלונות בצפון וביניהם, מלונות בקיסריה, מלונות בחיפה, מלונות בצפת, מלונות בטבריה, מלונות בנהריה וכן צימרים בצפון הפרוסים בכל אחד מן היישובים המתנשאים מעל גובה פני הימה כנרת, יודעים כי גם אלו מרחבים נהדרים ואופציית תיירות מגוונת, אך גם כאן שורה סכנה וערים לה כל אחד מן המתיישיבם בכל עת.

תיירים ונופשים המגיעים אל מלונות כשרים בצפון לשם שהות של חופשה, סיור וטיול, מגיעים לנקודות תצפית גבוהות אל מעבר לגבול הצפוני המצויות באיזור, ביניהם ניתן להם הסבר קצר על גדר המערכת, על חיילי הצבא הפזורים לארכו וכן על ההיסטוריה של המקום וההתפתחויות הכרוכות בתרחישים מן העבר ומן ההווה. מלונות בצפון יוכלו להעניק מידע נוסף לכל אותם שוהים המטיילים באיזורים אלו כתוספת של מידע לנעשה באיזור הצפון והגבול, כל אחד מבין מלונות בצפון מחזיק איש שיווק סיורים ואטרקציות באיזור, היושב בקומת הלובי ויוכל להציע לכם מן הקשור לסיורים בעקבות שמירה על ביטחון באיזור הצפון וכן אופציות ביקור שונות העונות לנושא זה בסמוך אל כל אחד מן מלונות בצפון בו שוהים תיירים ואורחים.    

 

  


נכתב על ידי דני גלעד


מעצב אתרי אינטרנט


WE BUILD IT בניית אתר וקידום אתרים


 מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה