חופשה לשבירת השגרה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חופשה לשבירת השגרה 

מאת   26/07/2010 |  נצפה 1665 פעמים

 

כולנו צריכים להרגע ולנוח בכל תקופת זמן מחדש על מנת לשמר כוחות לקראת הבאות בין אם מדובר במשפחה שלנו ובין אם מדובר בסביבת העבודה, המטרה להגיע למצב של הנאה על ידי פסיביות של הגוף והנפש. חוקרים ופסיכולוגיים טוענים כי במדינות בהם ניתן למצוא בעיות ביטחון, לחץ חברתי ודוחק של פרנסה, דרושה הפסקה של נופש פעם בכמה חודשים לפחות, על מנת לשפר את איכות החיים, הבריאות הנפשית והגופנית שתביא לשביעות רצון מלאה ולחזרה בריאה וטובה מחדש לשגרת החיים. צימר בצפון מהווה מנוחה משגרת היומיום, ומפלט מלא אנרגיות. 

בתרבויות שונות נהוג לעצור מידי שבוע, אצל היהודים ידוע כי ביום השבת ניתנת הזדמנות מלאה לנפוש ולהרגע מכל השבוע במנוחה ואכילה מסודרת. אתרי נופש ומקומות ציבוריים שונים הגיעו למסקנה כי ניתן להרוויח כסף באמצעות הצעת פארקים ומתקני נופש פעיל בעבור הציבור, נפתחים חוגי פעילות והעשרה בספורט, אומנות ומוסיקה לילדים ולמבוגרים.

חברות פרטיות מארגנות טיולים קטנים של יום וחצי יום על מנת לשמר איכות חיים גם במשך השבוע אלא שההיצע והמחיר הם כבר בחירה שלכם באם לבחור בהם או לא ויש הטוענים כי הדברים הקטנים והטרוויאלים שנעשה בכל יום, כמו קניות בסופר, רכישת מוצרים חדשים ונסיעה ברכב גם הם רגעי הנופש והחופש הקטנים שלנו להתיצב בכל יום מחדש על מנת לשרוד את יום המחר. במקרים רבים ההעדפה היא לבקר באטרקציות הרבות, מסיבה זו כדאי לעיתים ללון באחד מבין מלונות באילת

 


נכתב על ידי דני גלעד


מעצב אתרי אינטרנט


WE BUILD IT בניית אתר וקידום אתרים


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה