רוצים מעלית בבניין ישן הצטרפו לתוכנית תמא 38 לחיזוק מבנים קיימים נגד רעידות אדמה וקבלו מעלית חינם ללא כל עלות מצד הדיירים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רוצים מעלית בבניין ישן הצטרפו לתוכנית תמא 38 לחיזוק מבנים קיימים נגד רעידות אדמה וקבלו מעלית חינם ללא כל עלות מצד הדיירים 

מאת   20/07/2010 |  נצפה 1689 פעמים

 


 רוצים מעלית בבניין ישן? הצטרפו לתוכנית תמ"א 38


 


דיירים רבים הגרים בבניינים ישנים, נאנקים תחת עול המדרגות, ונרתעים מהתקנת מעלית, בעיקר בגלל עלותה הגבוהה. אבל לכל המתלבטים - יש פתרון אמיתי. צירוף הבניין לתוכנית תמ"א 38 – תוכנית מתאר ארצית לחיזוק בניינים ישנים למקרה של רעידת אדמה, והמעלית תהיה שלכם, בלי שתשקיעו בכך אגורה.


 


איך זה עובד?


תמא 38 היא תוכנית ממשלתית, שעניינה עידוד בניינים ישנים לחזק את יסודות הבית. המטרה של תמא 38 בחיזוק הבניין היא קודם כל הגנתו מפני רעידת אדמה. היות שעל פי תחזיות מומחים, רעידת האדמה הגדולה, היא רק עניין של זמן, ביצוע תמא 38 יכול להציל אתכם מפני נזקים אפשריים. אם תחליטו על הצטרפות לפרויקט של תמא 38 תקבלו מהמדינה מתנה – שדרוג הבניין, בכל דרך בה תבחרו. כך בעצם, על ידי הצטרפות לפרויקט תמא 38  תוכלו לקבל את המעלית שתמיד רציתם.


 


מי בונה אותה?


אחרי שהחלטתם ברוב של שני שלישים מהדיירים בבניין, על הצטרפותכם לפרויקט תמא 38 תזמינו קבלן שיעשה את העבודה. נכון שאתם מרוויחים מעלית מהצטרפות אל תמא 38 אבל גם הקבלן לא מפסיד. במסגרת תמא 38 הוא יבנה לכם את המעלית שרציתם, ישפץ את חזית הבניין ואפילו ירצף את הלובי מחדש. בתמורה, אתם תעניקו לו זכויות בנייה בבניין.


 


מי משלם?


זהו היתרון הגדול של תמא 38 על פני תוכניות אחרות לשיפוץ בניינים. קודם כל, אתם לא משלמים כלום. אבל ממש כלום. הקבלן המבצע את תמא 38 בבניין שלכם, משקיע את כל כספו. בתמורה, כאמור, לזכויות הבנייה בבניין שלכם.


 


של מי המעלית?


בסופו של דבר, בסיום תמא 38 המעלית היא שלכם. גם הבית המטופח, והיסודות המחוזקים, שמגנים עליכם מפני רעידות אדמה. תחשבו על זה, גם כתרומה לאיכות הסביבה. זכויות הבנייה שניתנות לקבלן במסגרת תמא 38 הן בדרך כלל על הגג. בצורה כזו, אתם בעצם באמצעות תמ"א 38 בבניין שלכם, מעודדים בנייה לגובה.


 


 


העלאת ערך הדירה


לאחר סיום ביצוע תמ"א 38 בבניין שלכם, אתם רק מרוויחים. קודם כל, באמצעות תמ"א 38 קיבלתם מעלית. בנוסף לכך, לאחר סיום עבודות תמא 38 הבניין שלכם מטופח, יפה, כך שבעצם ערך הדירה שלכם עלה פלאים. אז גם אם תחליטו למכור את הדירה לאחר סיום תמא 38 בבניין, אתם רק תרוויחו.


 


קניית דירה בבניין ישן


אם החלטתם לקנות דירה להשקעה, דירה בבניין לאחר ביצוע תמא 38 היא השקעה מעולה. אתם מקבלים אמנם בניין ישן, אבל לאחר ביצוע תמא 38 הוא בעל איכויות של בניין חדש. בבניין ישן לאחר תמ"א 38 יש מעלית חדשה ומשוכללת, בבניין ישן לאחר תמ"א 38 יש הגנה אמיתית מפני רעידות אדמה. בנוסף לכך, בבניין לאחר תמ"א 38 הרווח הוא כולו של הדיירים.


 


לקבלת הצעה  אטרקטיבית למימוש תמ"א 38 צרו קשר עוד היום


 


 


 

החברה הישראלית להשבחת מבנים בע"מ ,המומחים לתמא 38 בישראל אנו בחברה הישראלית להשבחת מבנים מביאים את הניסיון המקצועי שלנו, הקשרים, הידע והמימון הכספי על מנת להבנות לכם עתיד חדש בסביבת המגורים. החברה הוקמה לשם מתן מענה מהיר ומקצועי לחיזוק המבנים ובו בזמן להבטיח כי אתם הדיירים תקבלו את ההצעה האטרקטיבית ביותר מאיתנו למימוש זכויות התמ"א 38 שלכם. צרו קשר עוד היום למימוש התכנית בבניינכם.  http://www.israel38.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה