מסחר אלקטרוני והקשר בין מכירות לתוכן
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מסחר אלקטרוני והקשר בין מכירות לתוכן 

מאת   08/07/2010 |  נצפה 1641 פעמים

מסחר אלקטרוני תמיד נתפס כפלטפורמה למכירות בלבד, אתרי אינטרנט שמציגים את המוצרים שלהם בשילוב מידע מצומצם ותמציתי וטו לא, בעבר הרחוק השיטה הזו אכן שירתה את מטרותיה לא חשוב כמה האתר אינפורמטיבי חשוב מהם המוצרים הנמכרים באתר.

כאמור, שיטה זו כבר אינה עובדת היום, היום כבר לא מספיק רק להציג מוצרים בחנות הוירטואלית שלכם, הלקוח מחפש תוכן ומידע מקיף אודות המוצר אותו הוא מעוניין לרכוש, לכן אתרים בעלי תוכן מקיף ואינפורמטיבי מספקים ללקוחות שלהם את היכולת לבחון וללמוד אודות המוצר ולהחליט בעקבות זה האם לרכוש או לא.

באילו אפיקים ניתן לשלב תכנים ומידע אודות המוצרים והאתר ?

תוכן אודות מכירות מיוחדות

יש לכם מכירות קבוצתיות באתר? מכירות אישיות? או אולי מכירות פומביות? הציגו ללקוחות שלכם תוכן אודות מכירות אלו, הגולש הממוצע אינו תמיד מוגע למכירות מיוחדות הקימות באתר, וגם אם כן לרוב הוא נמנע מרכישות דרך מכירות מיוחדות, לכן פרטו והסבירו מהם המכירות המיוחדות שיש לכם באתר ואיך ניתן לרכוש.

מידע אינפורמטיבי אודות המוצרים

אם יש לכם חנות באינטרנט לא מספיק להציג מידע כללי אודות המוצר שלכם, הלקוח שלכם רוצה לדעת כמה שיותר אודות המוצר לפני שהוא מבצע רכישה, פרטו כמה שיותר אודות המוצרי שלכם והציגו תוכן אינפורמטיבי ומפורט, תוכן זה יכול להוות את ההבדל בין לקוח רוכש ללקוח בודק

מדריכי שימוש במוצרים

לעיתים על מנת להשתמש במוצרים מסויימים, כגון מוצרים אלקטרוניים, נדרש הסבר על אופן השימוש בו, הסבירו ופרטו על אופן השימוש במוצר, יתכן ובהסבר זה הלקוח ימצא את מה שהוא מחפש, תוכן זה חשוב במיוחד ללקוחות אשר מעוניינים לרכוש מוצר שלא היה להם עד היום אך הם מעוניינים לרכוש.

מאמרים בנושא מסחר אלקטרוני ונושאים תומכים

אם אתם קוראים מאמר זה סימן שאתם יודעים כמה כח יש למאמרים באינטרנט, בנוגע לתחום כמו מסחר אלקטרוני ובנושאים תומכים הקשורים למוצרים שלכם למאמרים יש יעילות רבה, מצד אחד מאמרים באתרי מסחר אלקטרוני בפרט ובאתרי תוכן בכלל עוזרים לכם לקדם את האתר שלכם במנועי חיפוש, ומצד שני מציגים לגולשים שלכם מידע כללי ועשיר .

מידע ועדכונים אודות חידושים בתחום

באינטרנט אין דבר חשוב יותר מלהשאר מעודכן, הציגו באתר תוכן ומידע אודות חידושים ועדכונים בתחום, שיפורים, מוצרים חדשים ושינויים, מידע זה נותן תחושה שהאתר מעודכן רלוונטי וחי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה