עבודה מהבית בתחום קלדנות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עבודה מהבית בתחום קלדנות 

מאת   11/06/2010 |  נצפה 9756 פעמים

עבודה מהבית קלדנות - מושג המתייחס לעבודה מהבית ע"י מתן שירותי הקלדה לבעלי אתרים, חברות מסחריות, עסקים, גופים ומוסדות שונים. באמצעות עבודה מהבית ע"י קלדנות ניתן להרוויח כסף וליצור הכנסה נוספת ע"י עבודה מול המחשב האישי. העבודה מתאימה לכולנו מכיוון שרבים מאיתנו מבלים שעות רבות מול הפייסבוק, התכתבויות עם חברים בתוכנות המסרים, כתיבת הודעות בפורומים ועוד. לאחר שנים וחודשים כושר ההקלדה שלנו משתפר בצורה מדהימה עד לרמה של הקלדה עיוורת. אין צורך להסתכל על המקלדת אלה על המסך בלבד. כל טעות הקלדה ניתן לתקן בשנייה אחת. לכן, עבודה מהבית בתחום קלדנות יכולה להתאים לכולנו.

אתר פשוט להתחיל ממנו כתיבת מאמרים בתשלום מאפשר לכותבים לפרסם מאמר בזמנם הפנוי, בכל נושא, ומשלם להם מהפרסומות שמוצגות באתר.

לא רק בוגרים אשר מעוניינים ליצור הכנסה נוספת יכולים להיכנס לתחום עבודה מהבית בקלדנות, אלה שגם אמהות, סטודנטים ונוער. כולם יכולים להרוויח מכישרון ההקלדה שצברנו בלי לשים לב. בנוגע לביקוש של עבודה מהבית באמצעות קלדנות, הוא בהחלט קיים. ניתן למצוא הצעות בתחום עבודה מהבית קלדנות באמצעות לוחות דרושים עבודה מהבית, קהילות פורומים, פלטפורמות פרילנסרים ואינדקסים לחיפוש עבודה. על מנת לספק שירותי קלדנות בצורה חוקית, יש צורך בפתיחת תיק עוסק פטור במע"מ, מס הכנסה והמוסד לביטוח לאומי. עוסק פטור בתנאי שהרווח מהעסק צפוי להיות נמוך מ-70 אלף ש"ח בשנה. לאחר מכן תוכלו לא רק לחפש הצעות, אלה גם לפרסם הצעות של שירותי קלדנות.

 אילו עבודות קלדנות ניתן לעשות?
כאמור, הביקוש לביצוע עבודות קלדנות גבוהה. עבודה מהבית של קלדנות עדיפה יותר עבור עסקים רבים מכיוון שלא צריך להחזיק עובד במשרד, לשלם על נסיעות, ארוחות צהריים וביטוחים שונים לעתיד. ניתן למצוא עבודה מהבית בתחום קלדנות הכוללת הקלדת דו"חות, מחקרים, סקרים, תוצאות בדיקות, ישיבות, פרוטוקולים ועוד. עבודה מסוג זה מבוקשת ע"י עסקים. ניתן אף להקליד מסמכים רפואיים, חוות דעת, ברכות, מכתבים, הרצאות ונאומים. לדוגמא, הקלדת מסיבת עיתונאים של נציג המשטרה מתוך שמיעה עבור פורטל חדשות באינטרנט. עבודה מהבית של קלדנות כוללת הקלדה הן משמיעה והן מחומר כתוב.

רבים משתמשים בשירותי קלדנות בתחום הטכני. הקלדת מסמכים טכניים, מפרטים, הוראות שימוש והפעלה, דפי מוצר ועוד. דוגמא היא לחברת יבוא ושיווק מחשבים ניידים. החברה מקבלת מפרטים מלאים על גבי ניירת מהמותגים הגדולים, אך משתמשת בשירותי קלדנות על מנת להציג את המפרטים עבור הלקוחות באתר האינטרנט שלה. עבודת מהבית בתחום קלדנות יכולה לכלול יצירת טבלאות וגרפים מסוגים שונים. מדובר בשימוש במגוון תוכנות כמו וורד, אקסל, פי.די.אפ ועוד. ניתן לספק את החומר הכתוב ללקוח באמצעות מגוון דרכים, כגון דוא"ל, פקס או אחסון על גבי שרתים.

ניתן להתחיל במתן שירותי קלדנות ברמה בינונית ולהגיע לרמה גבוהה. השאלה היא עד כמה מהר אתם יודעים להקליד מבלי לבצע טעויות. הקלדה ללא טעויות חוסכת זמן יקר וההספק יכול להיות גדול יותר. חברות רבות מעוניינות בהקלדת חומר רב ולכן יש לבדוק האם באמת תמצאו את הזמן להקליד את כולו לפני מתן השירות.

מה אפשר לעשות עוד?

רוצים לשמוע עוד? להלן סקירה מקיפה על דרכים להרוויח כסף קל באינטרנט.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה