וילונות בד , צלונים ונציאניים , וילון ורטיקאלי, וילון רומאי, וילון אוסטרי, וילון דואט...
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

וילונות בד , צלונים ונציאניים , וילון ורטיקאלי, וילון רומאי, וילון אוסטרי, וילון דואט... 

מאת   10/06/2010 |  נצפה 3610 פעמים

להלן סיכום קצרצר על כל אחד מסוגי הוילונות הצלונים ופתרונות ההצללה הקיימים היום בשוק:

צלון ונציאי - וילון ונציאני הוא בעצם תריס פנימי המאפשר התאמה מושלמת לכל טעם ועיצוב, הוילון עמיד לשינויי טמפרטורה, קל במשקל ונוח לשימוש. יתרונו העיקרי הוא הענקת שליטה מירבית בכמות האור הנכס לחלל החדר. את הצלון הונציאני ניתן לקבל מאלומיניום במגוון עצום של צבעים, מעץ טבעי ומפי.וי.סי דמוי עץ.

צלוני גלילה טבעית - וילון מיקאדו, וילון זיג זג, וילון במבוק ווילון עץ. אלו צלוני גלילה שמתגוללים כלפי מעלה בפשטות ובקלות. הסוגים שונים הנבדלים זה מזה בכמות האור הנכס לחדר.

וילון ורטיקאלי - זהו וילון אנכי המורכב מעלים, המאפשר ויסות נוח וקל של כמות האור הנכנס לחדר. הוילון יתן לפתיחה לכל צד (ימין, שמאל, או פתיחה אמצעית לשני הצדדים). מהווה פתרון מצויין לפתחים גדולים או נמוכים ובמיוחד לפתחים פנורמיים (מעוגלים) או חלונות משופעים.

וילון גלילה בד - וילונות הנגללים כלפי מעלה העשויים מבדים שונים במגוון דוגמאות צבעים והדפסים ברמות איטום שונות. מעניקים מראה נקי ואידיאלים להאפלה אחורית.

וילון רומאי - וילון המשרה נופח יוקרתי ורך, העשוי מבדים שונים ומתאים לכל פיה בבית או במשרד. הוילון נאשף כלפי מעלה בדירוג, ויוצר תוך כך קישוט בחלק העליון של החלון.

וילון אוסטרי - בדומה מאוד לוילון הרומאי, הוילון האוסטרי נאסף בדירוג המשרה מראה של מסך תאטרון יוקרתי.

וילון לייט סקרין - וילון גלילה המשלב בין תכונות הגלילה עם תכונות הוילון הונציאני, וילון הלייט סקרין הינו גלילה בעל פסים מקבילים של שכבה אטומה ושכבה מאוורר, שמאפשר אטימה שלמה או חלקית של האור הכנס לחלל.

וילון דואט - וילון בעל מראה עדין ומודרני, יוקרתי ואלגנטי, איסופו כלפי מעלה בצורת אקורדיון מאפשר איסוף עליון מינימאלי.

וילונות בד - וילוות הבד במגוון עיצובים בבדים שונים. ניתן לבחור בתפירות שונות כגון וילון בתפירת קפלים (פלדים), וילון בתפירת טבעות (רינגים), וילון בתפירת לולאות, וילון בתפירת סרט כיווץ, וילון בתפירת השחלה.

את כל הוילונות, הצלונים ופתרונות ההצללה ניתן להזמין לפי מידה והתאמה אידיאלית לרמת ההאפלה שאתם רוצים לקבל.


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה