אל על - חטיבת המטענים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אל על - חטיבת המטענים 

מאת   05/06/2010 |  נצפה 3566 פעמים

 

אל על - חטיבת המטענים

אל על היא חברת התעופה הגדולה בישראל והמוכרת ביותר בתחומה.רבים מאיתנו מכירים את אל על כחברת טיסות עבור נוסעים,אך באל על ישנן מחלקות ואגפי שירות נוספים ביניהם אל על חטיבת המטענים.אל על חטיבת המטענים מתמחה בעיקר בתחום הובלות אוויריות של מטענים מסחריים בשירות החברות השונות.

בדומה לטיסות המוכרות של החברה גם,אל על חטיבת המטענים מגיעה אל חלק מהמדינות השונות ביבשות השונות בהן פועלת החברה באופן כללי.

מועדון הלקוחות האטרקטיבי המוצע לנוסעי חברת אל על,במתכונת מועדון הנוסע המתמיד,הועתקה והותאמה גם עבור אל על חטיבת המטענים.

מועדון הלקוחות בחטיבה פועל גם הוא על בסיס צבירת נקודות ובהתאם לכך מתן הטבות בתחום המטענים.כתובת אל על חטיבת המטענים היא בנמל התעופה בן-גוריון שם גם מושבה של חברת אל על החברה האם.

 

סוגי מטענים של אל על חטיבת המטענים

אל על חטיבת המטענים היא חברת הובלות אוויריות לגיטימית ובעלת שם  המסוגלת לשנע כמעט כל מטען בהתאם לדרישת בעלי המטען ולתקנות הבטיחות.אל על חטיבת המטענים מסוגלת להעביר חומרים מסוכנים כדוגמת חומרים כימיים שונים,הובלת חיות שונות,חומרים וסחורות מתכלות ודומיהם.

כל ההובלות הנ"ל נעשות תוך שמירה על נהלי בטיחות קפדניים שנועדו לשמור על מטען הלקוחות ועל בטיחות הטיסה.אל על חטיבת המטענים מפרטת באתר החברה ובעלונים השונים את פרטי והגבלות המטענים.

שיפור והתרחבות אל על חטיבת המטענים

אל על חטיבת המטענים כחלק ממאמציה לבלוט ולהוביל בשוק ההובלות האוויריות ערכה מספר שדרוגים,תוספות ושינויים שנועדו למימוש מטרות החברה.

אל על חטיבת המטענים בחרה  במרכז פעילותה הבינ"ל בשדה תעופה מרכזי באירופה,השימוש בנמל התעופה המרכזי מאפשר קיצור לוחות זמנים ומניעת עיכובים,סמיכות למוקדים ושירותים חשובים בהעברת המטענים השונים ובאופן כללי שיפור השירות הניתן ללקוח המשתמש בשירות ההובלות של החטיבה.

בנוסף הרחיבה אל על חטיבת המטענים את יעדיה כיעדי כלל החברה ליעדים בדרום אמריקה(סאו פאולו ברזיל) ולעוד יעדים מבוקשים והרחיבה את שותפויותיה עם חברות הובלות גדולות  נוספות ברחבי הגלובוס מה שמאפשר הגעת המטענים כמעט לכל יעד מבוקש.

השותפות עם חברות ההובלה הנוספות בעולם מאפשרת בעצם פריסת רשת הובלות מיעדי החברה הישירים אל יתר מדינות היבשת.

 

 

 


כתיבת תוכן ומאמרים לאתרי אינטרנט.   לפרטים נוספים ניתן לפנות למייל   Nivsi2@gmail.com

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה