ארקיע מועדוני לקוחות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ארקיע מועדוני לקוחות  

מאת   05/06/2010 |  נצפה 4073 פעמים

 

ארקיע מועדוני לקוחות

 

ארקיע היא החברה השנייה בגודלה בישראל, חברה שמתמחה בכל הטיסות בפנים בארץ, טיסות לכל היעדים בהם ניתן לטוס במדינת ישראל ובשנים האחרונות נכנסה ארקיע בצורה הרבה יותר רצינית גם לשירותי טיסות לחו"ל ועל פי טענתם הם עושים את מירב המאמצים למחירים הזולים ביותר בארץ על מנת להתמודד עם חברת אל על שהייתה סוג של מונופול בכל הקשור לטיסות לחו"ל.

ארקיע כחלק מההתחדשות והחדשות שלנו ניסתה גם לשפר את איכות השירות שלנה, וכחלק מההתרחבות לטיסות לחו"ל וטיסות ליעדים מובחרים הרחיבה גם את קהל הלקוחות שלהם באמצעות שירתים שונים של ארקיע מועדוני לקוחות בהם ניתן  למצוא מספר שירותי לקוחות איכותיים המאשפרים הוזלה של מחירי הטיסות ומעמס גבוה יותר מאשר הטסים הרגילים.

 

ארקיע מועדוני לקוחות - מועדון האפ גרייד

 

אחד מהמועדוני לקוחות של שירות ארקיע מועדוני לקוחות הוא אפ גרייד, שהינו מועדון לקוות מאוד מיוחד אשר מנסה לקרב אליו את מירב סוכני הנסיעות אשר מציעים טיסות מבית ארקיע ומנסים למכור ללקוחות את שירותי ארקיע וטיסות במחירים מאוד מיוחדים .

סוכני הלקוחות שעובדים עם חברות תעופה רבות וחברים בשירות של ארקיע מועדוני לקוחות ובמועדון אפ גרייד נהנים מהטבות ייחודיות ומעניקה את האפשרות המאוד חשובה להציע מחירי טיסות זולות אפילו יותר ממה שהחברה מציעה, מה שמאפשר לסוכנים למכור טיסות בקלות רבה יותר ולשכנע את הציבור לטוס בארקיע ואף לשכנע את העמיתים שלהם למקצוע, סוכני נסיעות אחרים להצטרף גם לשירות של ארקיע מועדוני לקוחות ומועדון אפ גרייד ולראות שזה משתלם להם.

 

מועדונים נוספים בשירות ארקיע מועדוני לקוחות

 

החברה מאוד מתגאה בשירותים של ארקיע מועדוני לקוחות ומאפשרת ללקוחות רבים להצטרף למועדונים נוספים שמאפשרים צבירת נקודות לחשבונם אשר יאפשר להם לממש אותם על מנת לבחור מתנות שמציעה ארקיע או לממש אותם להמרה בכסף ולמימוש בטיסות ברחבי הארץ וליעדים נבחרים בעולם.

הנקודות נצברות כאשר משתמשים בשירותי השונים של ארקיע בצורה ניכרת וטסים בארקיע באופן קבוע מה שמאפשר לצבור הרבה נקודות ולהוזיל את המחירים .

 

מועדון נוסף של ארקיע מועדוני לקוחות הוא מועדון הלקוחות באילת שנקרא "נסיכי ארקיע" שגם דואג לילדים הקטנים שלנו ומאפשר שלל חוויות והנאות לילדים הקטנים באמצעות שירות מועדון לקוחות זה אך החלק המרכזי במועדון זה הוא טיסות בחינם לילדים עד גיל שנתיים שהוריהם הם תושבי אילת ומאפשר חסכון משמעותי בטיסות בארץ לתושבי אילת.

 


כתיבת תוכן ומאמרים לאתרי אינטרנט.   לפרטים נוספים ניתן לפנות למייל   Nivsi2@gmail.com

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה