הגבר התועלתני מחפש בקשר זוגי את קידומו האישי ואת התועלת שלו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הגבר התועלתני מחפש בקשר זוגי את קידומו האישי ואת התועלת שלו  

מאת   24/05/2010 |  נצפה 2382 פעמים

הגבר התועלתני מחפש בקשר זוגי את קידומו האישי ואת התועלת שלו / מאת יואב ברנזון

 

 

כשהוא חלש - הוא מחפש תמיכה

 

הגבר התועלתני הוא גבר שבמצבים של חולשה, הפסד, כישלון או מחלה - זקוק לתמיכה צמודה מצד אישה, לאישה חזקה שתכוון אותו, תציל אותו ותילחם בשבילו על מה שחשוב.

 

במצבים של חולשה - הוא נעים, עדין וחביב. הוא נינוח, מתמסר וזורם אחרי האישה שלו. מרוב שהוא זקוק לה - הוא הולך אחריה בעיניים עצומות ונעזר בה כדי להתחזק.

 

 

 

כשהוא חזק - הוא מחפש צייתנות

 

אבל, כשהגבר התועלתני מתחזק - הוא אינו חביב ועדין כפי שהיה. הוא הופך מגבר עדין ומתמסר לגבר קצר רוח, שוביניסט, גס, אגרסיבי, שתלטן ומשפיל.

 

הוא מזלזל באישה שאיתו, מחשיב את עצמו כנישא הרבה מעליה, הוא אינו זוכר לה את תרומתה ואת תמיכתה בו ברגעים של חולשה אלא מצפה ממנה שתציית לו, תעשה הכל בשבילו ותתמסר לו בעיניים עצומות.

 

 

 

הוא כועס על חלשים

 

גבר תועלתני אינו מעריך או מכבד חלשים. כשהוא נמצא בחברתה של אישה חלשה - הוא יזלזל בה, ידחה אותה, ינצל אותה ויפגע בה, כי אישה חלשה אינה מסוגלת לתרום לו דבר ואין בה תועלת מבחינתו, רק טרחה והכבדה.

 

נשים אינן מסוגלות להגיע אליו ולזכות בליבו מתוך בכיינות, חולשה, מסכנות ורחמים. בגבר התועלתני אין רחמים אלא צרכים, רצונות ואינטרסים - ואם הוא אינו מקבל אותם מהאישה שאיתו היא לעולם לא תזכה בהערכתו.

 

 

  

הוא מעריץ את החזקים

 

גבר תועלתני מעריץ את החזקים. הוא נמשך ומעריץ נשים חזקות משום שהוא יודע שבזכותן הוא יכול להתקדם בחיים, להשיג דברים ולגעת בדברים שאחרת אין לו כל דרך לגעת בהם.

 

אישה חזקה, משיגנית ומצליחנית מעוררת בגבר התועלתני רצון לכבוש אותה ולהיות חלק ממנה. דווקא אחרי נשים חזקות ומצליחניות הגבר התועלתני מוכן ללכת בעיניים עצומות ולהתמסר אליהן.

 

 

וטיפ לסיום: גבר תועלתני זקוק לצידו לאישה חזקה שתתרום לו הרבה, אולי אפילו יותר, ממה שהוא תורם לה. באישה שאינה תורמת לו אלא רק מתבכיינת לו או מנסה לחיות על חשבונו ולהישען עליו - הוא יזלזל ויתעמר.  

 

 

 

יואב ברנזון הוא עורך דין, מגשר, מטפל אישי, יועץ זוגי ומנטור עסקי. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-20 השנים האחרונות. הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים - שיטה ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים. הוא כתב 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם. הוא פרסם למעלה מ-1,800 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה. הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה