בחני את עצמך - האם את אישה שברחה מהבית?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחני את עצמך - האם את אישה שברחה מהבית? 

מאת   12/04/2010 |  נצפה 2662 פעמים

בחני את עצמך - האם את אישה שברחה מהבית? / מאת יואב ברנזון 

 

 

האם רע לך בבית?

 

נשים שבורחות מהבית הן נשים שבורחות ממשהו מאוד רע. הבית שלהן הוא בית אלים או בית דוחה, בית מדכא או חולני, בית שנוטש או בית קר ופוצע.

 

נשים שבורחות מהבית בגיל צעיר מחפשות למעשה סוג של "בית" תחליפי לבית הטבעי שלהן, משום שהן לא הצליחו לשרוד בבית האמיתי שלהן או שהן הרגישו שהן מאבדות את עצמן בתוכו. 

 

 

 

האם את טיפוס מספיק עצמאי?

 

אישה לא עצמאית נוטה להישאר בבית גם אם רע לה מאוד שם. לעומת זאת, נשים שבורחות מהבית הן נשים שבאופי שלהן הן יותר עצמאיות ומאמינות ביכולתן.

 

נשים כאלה הן נשים עצמאיות ואקטיביות מספיק כדי למצוא לעצמן סוג של פיתרון כלכלי, בין אם באמצעות עבודה מכניסה או באמצעות עזרה חיצונית או דרך מציאת בן זוג בעל יכולת כלכלית. 

 

 

 

האם מצאת בן זוג שיכול לספק לך הגנה כלכלית בחיים?

 

מרבית הנשים שבורחות מהבית בגיל צעיר נעזרות בגבר מבוגר יחסית, או בגבר בעל אמצעים או בגבר שמוכן לסייע להן להשלים את מהלך הבריחה.

 

במקרים רבים, אישה שבורחת מהבית בורחת היישר אל מוסד הנישואים. היא מוצאת גבר חזק ובעל יכולת לפרנס אותה וטז היא מתחתנת איתו - הכל כדי למצוא לעצמה בית תחליפי ולהצליח לברוח ולהתרחק מביתה שלה.

 

  

 

האם התחתנת ללא אהבה?

 

ברוב המקרים, נשים שבורחות מהבית בגיל צעיר ומתחתנות כדי לא להישאר בבית - הן נשים שמתחתנות ללא אהבה אלא מתוך שיקולים הישרדותיים גרידא.

 

עם השנים, וככל שהן מתחזקות, הן בוחרות להתגרש מהגבר שלהן, משום שמבחינתן הוא מיצה את תפקידו והפסיק לשרת אותן. ברגע שהן מספיק חזקות בזכות עצמן הן אינן זקוקות לו יותר.

 

 

וטיפ לסיום: אם ברחת מהבית בגיל צעיר סימן שיש לך יכולת להסתגל לנסיבות לא פשוטות ולעשות פשרות לא קלות.

 

 

 

יואב ברנזון הוא עורך דין, מגשר, מטפל אישי, יועץ זוגי ומנטור עסקי. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-20 השנים האחרונות. הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים - שיטה ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים. הוא כתב 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם. הוא פרסם למעלה מ-1,800 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה. הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה