חיפוי אבן - מחזירים עטרה ליושנה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חיפוי אבן - מחזירים עטרה ליושנה 

מאת   18/03/2010 |  נצפה 2085 פעמים

הוינטאג' הפך למגמה בולטת גם בתחום עיצוב הפנים ובעקבות כך חיפוי אבן נהיה פופולארי במיוחד. טכניקה זו מאפשרת לבעלי הבתים ו/או המשרדים להעניק לבית/משרד שלהם נופך ייחודי של פעם עם אופציה לשילוב של מוטיבים גם מהיום. חיפוי אבן מתאים גם לקירות הפנימיים וגם לקירות החיצוניים של הבית.

המבחר המוצע בשוק בתחום חיפוי אבן הוא מאוד רחב ומאפשר ללקוח לבחור את סוג האבן המועדף עליו ואף לשלבו עם סוגים נוספים לאקסטרה-ייחודיות. אחד היתרונות הגדולים של חיפוי אבן הוא העמידות שלו לטווח הארוך. גם כאשר האבן מתיישנת, היא עדיין נראית ייחודית בדיוק כמו היין שמשתבח עם השנים.

למה חיפוי אבן?

מלבד היותו אסתטי, חיפוי אבן גם מאפשר חיסכון באנרגיה. כלומר, כאשר קירות הבית עוברים תהליך של חיפוי אבן, נוצר בידוד טוב יותר מחום ומקור, מה שמאפשר חיסכון בשימוש במזגנים ומפזרי חום הן בקיץ והן בחורף.

כמו כן, חיפוי אבן מהווה גם מבודד מצוין מרעשים ומנוזלים. דהיינו, אם אתם גרים במקומות סואנים והומי אדם או במקומות המתאפיינים בלחות גבוהה, חיפוי אבן יהיה פתרון מעולה עבורכם - הגנה מרעשים המגיעים מבחוץ והגנה מנוזלים העלולים לפגוע בצבעי הקירות שלכם.

חיפוי אבן - סוגים

קיימים סוגים שונים של חיפוי אבן הנבדלים זה מזה בייעודם, בסוג האבן, בחוזק שלהם, בסוג העיבוד והליטוש שלהם. אבן המיועדת לחיפוי חיצוני היא בדרך כלל מאסיבית יותר ומספקת בידוד טוב יותר ממפגעי חום, רעש ונוזלים.

אבן המיועדת לחיפוי פנימי היא דקה יותר וקלה יותר על מנת שתודבק היטב לקיר. חיפוי אבן מתבצע בדרך כלל מתחתית הרצפה ליצירת מראה קיר אחיד.

כותב המאמר הינו מעצב פנים מוביל בארץ המתמחה בין היתר גם בכל הנוגע לחיפוי אבן.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה