מדריך קניה - איך לבחור מייבשי כביסה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדריך קניה - איך לבחור מייבשי כביסה?  

מאת   17/03/2010 |  נצפה 4422 פעמים

בעידן המודרני שבו הנשים נעשו יותר ויותר עסוקות והחלו לזנוח את עבודות הבית לטובת קריירה רווחית ומלאת הגשמה עצמית במקום העבודה, כל סיוע בעבודות הבית הוא מבורך. ואכן, למרות שמדובר בהמצאה ותיקה יחסית, בעשור האחרון פרצו מייבשי הכביסה לחינו וכיום הם נמצאים כמעט בכל בית.  במקום לתלות את הכביסה על החבלים באמצעות אטבים ולבזבז על כך זמן יקר מפז יכולות הנשים להתרכז בעבודתן ולתת למכשיר חשמלי לעשות את המטלה המעיקה הזו.

כל מה שצריך לעשות זה להוציא את הכביסה מהמכונה, להכניס אותה למייבש ולהמתין לצפצוף שמבשר על סיום התהליך.
אז אם גם אתם החלטתם להשתדרג ולהתחדש במייבש כביסה יש לנו כמה עצות שיוכלו לסיע לכם לעשות את הקנייה על הצד הטוב ביותר.

בדקו היטב את המידות
אם יש לכם מכונת כביסה עם פתח חזיתי במקרים רבים תוכלו להניח את מייבש הכביסה על המכונה ובכך לחסוך שטח יקר אולם אם המכונה שלכם היא עם פתח עליון תזדקקו לשטח נפרד למייבש הכביסה.  אין גודל סטנדרטי למייבש כביסה וכל חברה מייצרת מיבש בהתאם לרצונה.  לכן, רגע לפני שאתם ניגשים לחנות החשמל הקרובה למקום מגורייכם בדקו את המרחב העומד לרשותכם.

שיטת ניקוז הלחות
רוב מייבשי כביסה מצויידים במעיין "אגזוז" שפולט את הלוחות החוצה במהלך היבוש.  את צינור הפליטה חשוב מאוד להוציא מהחלון שכן הלחות היוצאת ממיבשי הכביסה עשוייה להרוס כל חלקה טובה בחדר.  אולם אם אין לכם חלון בחדר שבו מוצב מייבש הכביסה או שהצינור מפריע לכם מבחינה אסטטית תמיד תוכלו לרכוש מייבש כביסה עם מעבה פנימי.  הלחות נעשית למים שמצטברים במיכל בתחתית המיבש ובגמר השימוש צריך לרוקנו.

גמר הפעולה
חלק ממייבשי הכביסה מסימיים את פעולתם באמצעות טיימר וחלק באמצעות מד לחות.  ההבדל הוא משמעותי למדיי.  בעוד שבמייבשי כביסה שמסיימים את פעולתם באמצעות טיימר יתכן שהכביסה תשאר לחה מייבשים המופעלים בעזרת מד לחות יוציאו את הכביסה חמה ומוכנה לשימוש מיידי.  הדבר גם עשוי לחסוך חשמל שכן לא יקרה מצב שבו המייבש ימשיך לפעול על אף שהכביסה כבר התייבשה.

באדיבות חנות אלקטרו שופ מומחים במוצרי חשמל ובמתן שירות איכותי ואדיב ללקוחות.

אמיר כהן
קידום אתרים
חברת אי.קיי דיזיין
www.ekdesign.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה