הגדלת חזה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הגדלת חזה 

מאת   17/03/2010 |  נצפה 2636 פעמים

הגדלת חזה

אומרים שיופי ואסתטיקה הם עניין של גיאוגרפיה. בדרך כלל זה נכון. במרוקו למשל, כדי לתאר אישה יפה נהגו להלל אותה בכך שהיא לבנה ושמנה. באירופה למשל, דווקא נשים רזות ושחומות נחשבות ליפות וסקסיות, וגם שם מדובר בעניין של תקופה, כי בתקופת הרנסאנס, נשים רזות לא עשו את זה לאומנים שנהגו לצייר בעיקר נשים עסיסיות ושמנמנות. אבל, חרף כל השינויים באופנה ובטעם, דומה כי חזה גדול תמיד היה סמל נשי מובהק ומעולם לא נס לחו, ולא משנה אם את רזה, או שמנה.

ככל הנראה, ההסכמה הרחבה על כך שחוצה גבולות של מזרח ומערב, עבר ועתיד, היא זו שעושה את ניתוח הגדלת חזה כל כך פופולארי. כולן רוצות שדיים גדולות ומדובר בנשים בכל הגילאים, החל בנערות צעירות ועד נשים בגילאי 50 .

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית. מלבד העניין האסתטי נשים לא מהססות לעבור אותו כיוון שמדובר בתהליך פשוט שכמעט לא מותיר צלקות וההחלמה ממנו לא מאוד ארוכה אם כי יש כאב ואי נוחות לאורך תקופה.

אחד הגורמים לכך שנשים מזדרזות מאוד לעבור הגדלת חזה היא תחושת אי הנוחות מהחזה הקטן שלהן. מלבד העובדה שחזה גדול מסמל נשיות, אימהות, סקסיות ופריון, גם הגרדרובה לא כל כך מסתדרת עם חזה קטן. נשים רוצות קצת עסיסיות בפלג גופן העליון ומשהו שישדרג את הבגד. חזיות הפושאפ מהוות פתרון מסוים אבל לא לאורך זמן. אם כך הגדלת חזה מוסיפה גם לביטחון העצמי של האישה וגם מגדילה את טווח הבגדים שהיא יכולה ללבוש.

לפעמים, נשים בלהיטותן לעשות את השינוי המיוחל רצות לביצוע הגדלת חזה בלי לחשוב פעמיים. חלקן אפילו אינן מיחסות חשיבות לסיכונים האפשריים בביצוע ניתוח הגדלת חזה וכאן המקום ללמוד קצת יותר אודות הנושא כדי למנוע צרות עתידיות או סיכונים מיותרים. ניתוח הגדלת חזה כן יכול להיות בטוח, פחות כואב ויותר אסתטי אם נקפיד על האמור בהמשך וננקוט בצעדים שיביאו אותנו לרופא טוב, הכנה נכונה ואיסוף מידע. ידע הוא כוח, גם שמדובר בניתוח הגדלת חזה.

ניתוח הגדלת חזה נמשך כחצי שעה ואינו נחשב כמסובך.

אם הכל הולך כשורה, תוך מספר חודשים יצאת לדרך חדשה.

מה כן יכול לקרות בתהליך הגדלת חזה ?

אנו שוב מדגישים את הצורך בבירור מוקדם עם הרופא המנתח שמבצע הגדלת חזה מה הם הסיכונים, הם נדירים או שכיחים והאם הוא חושב שבאופן אישי צפוי לך סיכון מסוים. בנוסף, כדאי שתעשי סקר מול מקורות אובייקטיביים, כולל מדיה, ספרים, אינטרנט ונשים שעשו זאת. אין בעיה לעשות זאת וכדאי מאוד להיכנס לפורומים מהימנים בתחום הגדלת חזה. הידע, הנתונים והמידע יעניקו לך אפשרות הוגנת להכיר את כל התמונה וכך לבצע החלטה מחושבת שלקחה את כל הנתונים בחשבון בצורה בוגרת, תוך העמדת היתרונות מול החסרונות, והנקודות הטובות מול הנקודות הפחות זוהרות, ויש גם כמה כאלה. לא תמיד, אבל זה יכול לקרות.

הגדלת חזה: חזון מול מציאות

בחזונך מאוד ברור לך אך החזה שלך ייראה לאחר הניתוח, אך עלייך לזכור שלמבנה החזה ובית החזה שלך יש השפעה משמעותית על תוצאות הניתוח. אם עדיין את מתכננת להרות קיים סיכון שצורת השד תשתנה. אי אפשר לדעת איך גופך יגיב לשינויים בגופך בעקבות ההיריון. ולגבי הנקה, מחקרים הוכיחו שניתן להניק לאחר ניתוח הגדלת חזה.

מיקום השתל יכול להיות מתחת לשריר בית החזה או מעליו. רוב ניתוחי הגדלת חזה נערכים היום בשיטה הראשונה- החדרת השתל מתחת לשריר ולא מעליו. בשיטה זו השתל מוגן יותר מפגיעה חיצונית.

לכל אחת מן השיטות אותן ציינו לעיל יש יתרונות וחסרונות. ניתוח תת שרירי יתמוך בשתל , השריר מהווה כעין חזייה טבעית.

 

לקבלת מידע מקיף לגבי נושא מחירי הגדלת חזה לחצו כאן : מחירי הגדלת חזה .

פורטל חזה - כל מה שרצית לדעת על הגדלת חזה , הקטנת חזה, הרמת חזה ועוד...


Mor Yadai

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה