בניית אתרים - כיצד לתכנן אתר אינטרנט לעסק
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בניית אתרים - כיצד לתכנן אתר אינטרנט לעסק  

מאת   14/03/2010 |  נצפה 1429 פעמים

בנושא זה יש מספר גורמים הרלוונטיים לשיקול לפני הקמת אתר ובניית אתר, בבואנו להקים אתר חדש או לשדרג אתר קיים לעסק יש להבין כי עיצוב האתר משפיע באופן ישיר על התכנים ואופן תצוגתם ואפילו ניהולם במערכת הניהול.

 

על מנת להבין זאת לעומק חברת סייטנט מנתה מספר נקודות חשובות על מנת שאתם כלקוחות תוכלו להבין את משמעות התכנון בבניית אתר.

 

  1. אופן תצוגת התפריט הראשי או המשני – היום מקובל באתרי אינטרנט מכובדים לגלוש עם הדפדפן מטה ומעלה ולא לצדדים. לא לשווא אין אנו רואים אתרים שבהם צריך לגלול את הסקרולר לצדדים , זאת מכיוון שאנו יוצאים מהנחה שהמידע (אם יש) יתגלה בכיוון אנכי ולא מאוזן. לכן, מי שרוצה תפריט מאוזן, יש לקחת בחשבון כי לא יהיה ניתן להכניס הרבה מידע. בניגוד לתפריט מאונך שבוא ניתן לגלול מטה ומעלה ללא הגבלה. דבר זה מן הסתם מגביל אותנו בכתיבת התכנים, שכן המערכת ניהול לא תאפשר לנו תפריט מאוזן ללא הגבלה.
  2. מיקום הלוג/סימן מסחרי – בדר"כ בבניית אתר תדמיתי או תוכן מקובל לשים את הלוגו למעלה , בצד ימין בישראל או בצד שמאל בארהב, כאשר הלוגו בר הקלקה אשר יוביל אותנו אל הדף הראשי. לכן חשוב מאוד שיהיה לוגו מוכן בטרם פנינו לחברת בניית אתרים.
  3. חשיבות הטכנולוגיה – במאמרים קודמים פרטנו את השפעת הטכנולוגיה בבניית אתר והדילמה בין הסוגים לפרטי פרטים. אנו מציעים בחום לקרוא את מאמר זה.
  4. מידע רלוונטי בקדמת האתר – חשוב מאוד לצורכי קידום אתרים למקם את המידע במקומות נכונים, למשל עדיף לא להכניס יצירת קשר בדף הבית וכדומה.... דבר המעיד ל בניית אתר לא יעילה.

 

 

לסיכום, יש לקחת בחשבון את הנקודות הללו באופן כזה שלא יגביל אותנו בעתיד בכתיבת תוכן חדש ו/או בבואנו לשדרג את האתר.

רונן הוא מתכנת בעת נסיון של 12 שנה בבניית אתרי אינטרנט, וכן איש קשר עם לקוחות אשר צבר נסיון רב בענף האינטרנט

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה