כיצד לבחור תקליטן לחתונות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד לבחור תקליטן לחתונות  

מאת   11/03/2010 |  נצפה 2049 פעמים

תקליטן לחתונות שונה מאוד מתקליטן למסיבות או מ D.J שנותן שואו במועדונים. בעוד שבשאר המקרים הקהל מגיע דווקא בגלל סגנונו המיוחד של התקליטן ובכך מתאים את עצמו לאיש שנמצא בעמדת המיקס, הרי שבחתונה חשוב מאוד שהתקליטן יזכור שאף אחד מהמוזמנים לא הגיע על מנת להתרשם מאישיותו או מהסגנון המיוחד שלו.  תקליטן לחתונות צריך להתאים את עצמו לקהל באופן מושלם ולקרוא את הקהל בחתונה כספר פתוח. הצלחתו של התקליטן לתפקד כראוי באירוע תקבע בסופו של דבר את מידת ההצלחה שלך האירוע כולו.  תקליטן טוב יצליח לרומם גם אירוע בינוני ואילו תקליטן בינוני יצליח לחרב גם אירוע מושקע.  בסופו של דבר, התקליטן הוא  האיש שיקבע יותר מכולם מה האורחים יגידו על האירוע שלכם בדרך הבייתה.  אז רגע לפני שאתם חורצים את גורל האירוע שלכם לשבט או לחסד יש לנו כמה עצות שימושיות שיוכלו לסייע לכם לבחור תקליטן לחתונות.


תחסכו על הקיטרינג, תחסכו על סידורי הפרחים – אל תחסכו על התקליטן.  לכל אירוע יש תקציב מוגבל ועם העובדה הזו צריך להתמודד.  אי אפשר להגשים את כל החלומות אי אפשר לרצות את כל האורחים (גם את אלו שאוהבים כבש וגם את אלו שמעדיפים סטייק אנטריקוט... )  אבל בסופו של יום, צריך לחתוך.  תוכלו לחסוך קצת כמעט אצל כל אחד מנותני השירותים אבל המקום שבו אסור לכם לחסוך הוא התקליטן לחתונות. תקליטן  זול מגיע עם ציוד זול ויוצר סאונד מזעזע שמבריח את רוב האורחים מרחבת הריקודים.  לתקליטן חתונות זול אין בדרך כלל מספיק נסיון והוא עלול לעשות טעויות של טירון.
והכי גרוע – תקליטן זול לא תמיד ידע לנגן את השירים הנכונים ברגעים הנכונים מה שיכול להשבית בשניות את השמחה.

אל תתעצלו, בקרו בכמה אירועים של התקליטן על אף שביקור באירוע של אנשים זרים הוא תענוג מפוקפק למדיי אם אתם רוצים להפיק אירוע מושלם חשוב מאוד שלא תתעצלו ותעבדו ביסודיות על הפרטים הקטנים.  כמו שלא הייתם סוגרים עם הקיטרינג בלי לטעום את המנות שלו כך לא סוגרים עם תקליטן לחתונות בלי לבקר בחתונות שהו מופיע בהם.

באדיבות חברת לונה תקלטנים - מומחים בהפקת מוזיקה לחתונות

אמיר כהן
קידום אתרים
חברת אי.קיי דיזיין
www.ekdesign.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה