כיצד לבחור חברת ניקיון?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד לבחור חברת ניקיון?  

מאת   10/03/2010 |  נצפה 2095 פעמים

כמעט כל בעל עסק, או מי שמחזיק משרד קטן, מכיר את הבעיה הזו...
אף פעם לא מצליחים לשמור על הנקיון.  אחרי כל יום עבודה, המשרד נראה יותר כמו מפעל מאשר כמו משרד.  פינת הקפה מטונפת ואפילו השלטים הכמעט מתחננים ("הגמדים לא עובדים כאן יותר..") מהעובדים לשטוף אחריהם את הכוסות לא עוזרים יותר מדיי. אין ברירה, צריך חברת ניקיון, ודחוף.  אז אם גם אתם עומדים בפני הדילמה הזו וצריכים לבחור חברת ניקיון יש לנו כמה עצות שיוכלו לסייע לכם לעשות את הבחירה המוצלחת.
בהצלחה...

ערכו סקר שוק
בשוק יש לא מעט חברות ניקיון כאשר קיימים פערים משמעותיים בין חברה לחברה.  אולם ברוב המקרים מאחורי פער המחירים לא מסתתר פער איכות משמעותי.  לכן הדרך הטובה ביותר למצוא חברת ניקיון זולה תהיה לערוך מכרז בזעיר אנפין – לבקש הצעות מחיר מכמה חברות ו"להעלות לשלב הבא" של הבדיקות את החברות שיציעו מחיר אטרקטיבי.  אין זה אומר שאתם חייבים לבחור בכל מקרה בחברת נקיון הזולה ביותר שתמצאו, אבל לפחות כך תוכלו לדעת שאתם משלמים מחיר הוגן.

ודאו שחברת ניקיון שבחרתם שומרת על זכויות העובדים 
כפועל יוצא מהתחרותיות בענף לא מעט חברות נקיון מנצלות את העובדים שלהם ומשלמת להם אפילו פחות משכר המינימום בשביל להגדיל את הווחים ולהציע ללקוחות מחיר תחרותי.  חוץ מנושא השכר, חשוב לבדוק שהחברה שבחרתם משלמת לעובדים בעבור ימי מחלה, ימי חופשה, ביטוח לאומי ושאר הפרשות סוציאליות. אמנם חשוב לתת עדיפות לחברות שפועלות בצורה אתית מול העובדים שלהן אולם מעבר להיבט המוסרי, במידה והעובד יפגע כתוצאה מהעסקתו במשרד שלכם הוא יוכל לתבוע גם אתכם, כבר היו תקדימים ואסור להקל  ראש בעניין.

דרשו המלצות
לכל חברה איכותית, ולא משנה אם מדובר בחברת ניקיון או חברת הי טק, יש רשימה ארוכה של לקוחות ממליצים.  אל תתבישו, בקשו לראות המלצות של לקוחות ובמקרים מסויימים אפילו לדבר עם הלקוחות האחרים של החברה.  רק דרך הלקוחות תוכלו לקבל חוות דעת אמיתית לגבי רמת העובדים בחברת נקיון, רמת הדיוק, טיב שירות הלקוחות וכו...   

חברת המבריקן המתמחה  בניקיון בתים ומשרדים כולל ניקוי שטיחי, פוליש, ניקיון פסח

אמיר כהן קידום אתרים חברת אי.קיי דיזיין www.ekdesign.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה