אמצעי מיגון - כך תבטיחו לבית שלכם את ההגנה המושלמת
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אמצעי מיגון - כך תבטיחו לבית שלכם את ההגנה המושלמת 

מאת   09/03/2010 |  נצפה 1887 פעמים

עקב עלייתה של רמת הפשיעה בארץ, מקרי אלימות, שודים, ופריצות לבתים, עולה המודעות לחשיבותו של מיגון השטח האישי. מיגון הבית מפני פריצות וחדירות הוא אחד התחומים בהם דיירים משקיעים את מיטב כספם. שהרי ידוע שככל שהבית ממוגן יותר, ומאובטח באמצעי המיגון המשוכללים ביותר, כך הוא מרתיע את הפורצים והשודדים הרבה יותר.

מצלמות אבטחה במעגל סגור, אליהן ניתן להתחבר דרך האינטרנט הרגיל ואפילו הנייד, ולראות בשידור חי את המתרחש בבית, כמו גם לצפות בהקלטה של משהו שקרה בשעה מסויימת, מהוות אמצעי מיגון יעיל ומשמעותי מאוד.

אזעקות חדשניות, אשר מופעלות באמצעות חיישנים, נראים ולא נראים, עצם הידיעה עליהם יכולה להרתיע את השודד המיומן ביותר.

זמן התגובה של אמצעי המיגון הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר להם שם לב הפורץ, ואם הוא רואה כי זמן התגובה הוא מצומצם ביותר הוא יברח בלי לקחת שום דבר, ואם הוא חכם מספיק אז הוא גם ידע לא להכנס לבית בכלל. במידה והפורץ כבר נכנס, הסבירות לתפוס אותו בעת מעשה היא גבוהה מאוד, שכן זמן התגובה, בהתחשב בטכנולוגיה הקיימת, יכול להיות מאוד קצר, והשודד אפילו לא יבחין כי משהו לא בסדר.

קיימים אמצעי מיגון נוספים: מערכות התרעה מפני שריפות, מערכות בקרה על כניסה (למשל קודן) לבית, מיגון של הדלת עצמה בעזרת מיני מנעולים, אבטחת כספות עם בריח, סורגים, אינטרקום, בקרת כניסה נוספת, שער אוטומטי, מערכת אזעקה ועוד...

בעת רכישת אמצעי מיגון כזה או אחר, הקונים בדרך כלל מקבלים ייעוץ מקצועי, והסברים לגבי שיטת הפעולה של אותו אמצעי מיגון.

פיתוח אמצעי המיגון הוא תחום דינאמי, ותמיד אפשר למצוא חידוש מעניין בתחום מיגון הבית. אמצעי המיגון לא עולים מעט, ולכן יש לשים לב איזה בדיוק אמצעי מיגון אתם רוכשים, ומאיזו חברה. הגנה על הבית שלנו ועל יקירינו השוכנים בתוך הבית זה אחד הדברים החשובים ביותר, להם אנחנו צריכים להעניק את כל תשומת ליבנו.

מחבר המאמר עוסק בבנייה, שיפוצים ומיגון ומתמחה בהתקנת אמצעי מיגון שונים בבית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה