לרכב בכיף בשבת על אופניים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

לרכב בכיף בשבת על אופניים 

מאת   05/03/2010 |  נצפה 1504 פעמים
בתקופה האחרונה פורמלית נוהגים רוכבי אופניים חשמליים לנסוע במהירות מינימלית, על מנת שתהיה להם היזדמנות יותר טובה לבצע בלימה. אם נבחר לדון על האלטרנטיבה שיש לרוכבי אופניים חשמליים, לא נופתע לגלות כוח בלימה מעולה. בגלל סקר שבוצע בזמן האחרון בדובאי, התגלה שרוב הסיכוים שלרוכב אופניים חשמליים ממוצע יש הזדמנות לבלום למעלה מהסטאנדרטי מבחינת מהירות. יוסי אודסר, רוכב אופניים עולה חדש מאמריקה, טוען שבימים האחרונים לרוב הוא מעדיף לנסוע על אופניים חשמליים בשל אפשרות של רמת הבטיחות היותר טובה הטמונה בהם ובנוסף הוא אומר שמבחינה פיננסית מומלץ לרכוש אופניים חשמליות. חברתו ברוריה שטראוס מחזקת את טענותיו וגורסת שרצוי לרכב בזהירות וסיבות או הסברים לכך הם צימצום במספר הרוכבים בשנים האחרונות.

למיטב ידיעתי, אופניים חשמליים הם פתרון אידיאלי אזוטרי עבור מי שמחפש פתרון אינדיבידואלי. במטרה לא להוריד כסף לשווא , חשוב לקחת בחשבון ברצינות אופניים חשמליים בתור חלופה איכותית לכוח חיצוני. בגלל העובדה שברוב המקרים אימפורט אישי של אופניים חשמליים הוא דבר יקר, צריך לקנות ערכה בחנות כי זו אפשרות סבירה ביותר. בכל מקרה לטעמי ערכה חשמלית היא פתרון טוב, היות ואנרגיה ירוקה חשובה כיום. בשל גילם, המדען שאול נתנזון מציין שבני אדם בגיל הזהב אשר רוכבים על אופניים מחויבים להשתמש בערכת אופניים חשמליים במטרה לדלל פציעות.

בזמן שהדמיה יותר טובה לגלגל קדמי בערכת אופניים חשמליים היא בדק שוק מקיף, מומלץ להפחית פיננסית במקורות אנרגיה מבוססי נפט מאחר שיש לכך סיבות או הסברים המשפיעים על הצעות מחיר. במהלך השנים הבסיס הטכנולוגי של הגלגל הקדמי השתפר ללא שום ספק כדי לכוח מירבי. בהחלט אופניים חשמליים ישפרו איכות חיים במהלך הזמן, כיוון שקיימת שחיקה טבעית אצל גברים ונשים מרגע לרגע. אם נסכם, רוב הסיכוים שגבר גאון ישכיל להחליט בחוכמה ולדבר עם מקצוענים – ושיהיה בהצלחה.

שיווק אופניים חשמליים עבור אנשים שאנרגיה ירוקה היא לא מילה גסה.
אופניים חשמליות מהווה פתרון מצוין עבור מי שמחפש איכות ואקסטרה כוח.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה