כוח מתפרץ ברכיבת אופניים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כוח מתפרץ ברכיבת אופניים 

מאת   03/03/2010 |  נצפה 1911 פעמים
קודם כל מדענים לעולם לא יטענו שכדאי לוודא שיטה בטיחותית במטרה להבין מהי הרכיבה הכי סבירה על אופניים חשמליים. על אף שבפועל במרבית המקרים במהלך השנים נשחק כפי שנאמר מנגון הבטיחות הסטאנדרטי של אופניים חשמליים, פעם עמדת האנשי מחקר מפורטוגל הייתה שיש לבדוק בחשדנות כל תוספות קטנה. מלבד שמעשית בגין שחיקה קבועה רוב הסיכויים במנגוני בלימה יש פגיעה אופציונאלית במעצור משניה לשניה, יש לדעתי חסרונות נוספים שרצוי לשים לב אליהם. למרות שיש שחיקה פורמאלית במעצורים, עם זאת עדיף לזכור שמפאת התקנת ערכת אופניים חשמליים יש עליה ברמת הבטיחות. למיטב ידיעתי, לכל אבן נגף יש אלטרנטיבה לפתרון וגם לבעיית השחיקה כמו שנכתב לפני כן על אף שצריך לקחת בחשבון בעיה זו כברירה יותר טובה.

על פי מה שאני יודע, אופניים חשמליים הם פתרון אופטימלי אימננטי עבור מי שמחפש פתרון אינדיבידואלי. כדי לא להסיר כסף לשווא , עדיף לקחת בחשבון ברצינות אופניים חשמליות בתור אלטרנטיבה איכותית לכוח חיצוני. בגלל העובדה שלרוב יבוא אישי של אופניים חשמליים הוא דבר יקר, רצוי לרכוש ערכה בחנות כי זו אופציה עדיפה יותר. עקב כך שאנרגיה ירוקה חשובה לאחרונה, בכל מקרה לפי מה שאני יודע ערכה חשמלית היא פתרון טוב. בשל גילם, המדען יוסי שטראוס מציין שאנשים בגיל הזהב אשר רוכבים על אופניים מחויבים להשתמש בערכת אופניים חשמליים בשביל להפחית פציעות.

- בכל אופן, אופניים חשמליים מומלצים במגוון הגילאים השונים ועל כן משניה לשניה עוד ערכות נמכרות. כיוון שרוב הגברים ונשים הבינו מעשית את חשיבות המגמה הירוקה, בזמן האחרון שוק המכירה של אופניים חשמליים נמצא בגדילה פיננסית והמגמה עוד מתחזקת. עבודת מחקר רנדומלי שנעשה אצל בעלי אופניים רגילות גילה ללא ספק שעם הזמן כולם רצו אופניים חשמליים מחמת התפוצה שלהם וזאת לאחר בדיקה מעמיקה של השוק. כדאי לשקול שימוש באופניים חשמליים לאנשים שירוק הוא לא למעשה רק צבע עבורם. לרגל המעבר שלכם לסיכום, שיהיה לכם בהצלחה.

שיווק אופניים חשמליים עבור אנשים שאנרגיה ירוקה היא לא מילה גסה. אופניים חשמליות מהווה פתרון מצוין עבור מי שמחפש איכות ואקסטרה כוח.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה