קיץ חלומי בארצות הברית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קיץ חלומי בארצות הברית 

מאת   26/02/2010 |  נצפה 3374 פעמים

 

טיול בעולם – זה עתה השתחררתם מהצבא. מתלבטים? אין כסף לטייל? לא רוצים לרוץ ללמוד? לא חייבים: עבודה במחנה קיץ מאפשרת לקבל כרטיס טיסה פתוח לשנה, ויזה לארצות הברית כולל ליווי, כלכלה ולינה מלאים, ביטוח רפואי וחמש מאות דולר. משם ממשיכים לדרום אמריקה, או למזרח הרחוק. חוויה לחיים.

מחנה קיץ ממוצע בארצות הברית, הוא שטח עצום בדרך כלל בטבע, שיש בו אגם גדול וטבעי שהכל מסביבו: בקתות עץ למגורים, אמפיתאטרון קטן לטכסים ומופעים, מגרשי ספורט ואולמות הדרכה, בריכה, חדר אוכל מטבח ולובי. בחלקם יש אף סוסים ומסלולי רכיבה, קיר טיפוס, סקי מים, ובכולם – המון המון ירוק, ואין ספור דשאים.

מסעיר ומאתגר – הדרכתם טניס? כדורגל, כדורסל, התעמלות קרקע ושאר ענפי ספורט? מחול, אומנות, נגרות קרמיקה הם התחומים שלכם? לימדתם ריקודי עם או שחייה? בכל אחד מהתחומים ניתן למצוא שיבוץ מתאים, וגם אם לא, אתם רואים את עצמכם נוהגים בטרקטורון שמכסח את הדשא? אפשר לעסוק במגוון עבודות לוגיסטיות כגון נהיגה, שמירה, ביבייסיטר או תחזוקה. אין ספק שמלבד האתגר הגדול שבהדרכה, תרכשו ניסיון רב שגם ישדרג את קורות החיים שלכם. בנוסף האנגלית שלכם תשתפר כפי שלעולם לא ציפיתם.

שליחות – אם אתם בני 20 או 70 – יש באפשרותכם דרך הדרכה ועבודה,
טיול והנאה, לימוד ולמידה, לעשות את השינוי הקטן שלכם למען עולם טוב יותר ובדרך גם לפעול לשיפור תדמית ישראל: תוכלו לפעול למען קירוב הילדים והנוער לישראל, להפצת האמת על ישראל, ואף תוכלו להשתלב במחנה דתי, ולחוות יהדות מתקדמת (רפורמית, קונסרבטיבית או מתחדשת). מלבד החשיפה של ילדים וצעירים אמריקאיים לישראלים ולפן אחר של היהדות, תחשפו אתם לתרבות האמריקאית, ותוכלו לחוות אתגרים עם נוער וילדים מיוחדים.

ניסיון אישי – לכותב המאמר ניסיון אישי כחניך במחנה קיץ בצפון מדינת ניו-יורק, אליו חזר כמדריך, מציל, ואיש לוגיסטיקה ארבע פעמים נוספות. זה אומר הכל, לא...?

אודות רונן דרורי

 

רונן דרורי - מנכ"ל קיץ חלומי בע"מ


 Ronen Drory General Manager, Sumer Dream LTDרונן שירת כקצין ביחידה מובחרת והשתחרר בדרגת סרן. לאחר השרות הצבאי למד הנדסת מחשבים בטכניון, ולאחר קבלת התואר כיהן בתפקידים מגוונים בתחומי ניהול ותקשוב יותר מ-20 שנה.
בין היתר הוביל פרויקטים משולבים גדולים, החל בתכנון, דרך כל שלבי ההקמה והביצוע, עד להפעלה והדרכה.
רונן כיהן כחבר הנהלה בחברות היי-טק, כמנהל משאבי אנוש, תפעול ומערכות מידע וכן שימש כיועץ בתחומים שונים. רונן לקח חלק פעיל בתוכנית חילופי נוער במשך שנה שלמה בארצות הברית, כולל עבודה במחנות קיץ של URJ.


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה