שאיבת שומן מהבטן
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שאיבת שומן מהבטן 

מאת   18/02/2010 |  נצפה 2940 פעמים

אם גם אתם משקיעים שעות רבות בשבוע בהתעמלות לשמירה על הכושר ולחיטוב הגוף, אוכלים נכון ובריא ועדיין לא מצליחים להיפטר מהצמיג האחרון, אולי כדאי לשקול טיפול שאיבת שומן.

שאיבת שומן הומצאו במטרה לתת מענה לכל מי שסובל ממצבורי שומן עיקשים שאינם יורדים בשיטות קונבנציונליות – לרוב באזור הסנטר, חלקים מסויימים של הבטן, הישבן, הירכיים או הזרועות. חשוב לציין כי ניתוח שאיבת שומן אינו מספק תחליף לתזונה נכונה, או לשמירה על כושר גופני, אלא ניתן כטיפול משלים במטרה להסיר כמויות מצומצמות יחסית של שומן אשר נשארות בגוף גם כאשר כל השיטות האחרות מוכיחות עצמן כלא אפקטיביות.

שלושת הטיפולים הנפוצים ביותר הם שאיבת שומן מהבטן, מהישבן ומהסנטר, כאשר בכל טיפול שכזה נשאבת כמות של בין עשרות בודדות של סמ"ק ועד כליטר אחד. בעוד מרבית המטופלים נמצאים מתאימים לניתוח שאיבת שומן, עדיין יש צורך לערוך בדיקות מקדימות, הכוללות בדיקות דם שונות וביניהן תפקודי קרישה ובדיקה בריאותית כללית.

הטיפול מתבצע על ידי רופא מנתח בתנאים סטריליים ובמרבית המקרים תחת הרדמה מלאה. הרופא יוצר חריץ בגודל מזערי ומחדיר דרכו צינורית שאיבה קשיחה, שבאמצעותה ניתן להסיר את השומן מבלי לפגוע ברקמות שסביבו. בסיום הטיפול מתבצעת חבישה הדוקה אשר מוסרת כעבור מספר שבועות, כאשר גוף המטופל מחלים באופן מלא.

לאחר טיפול המסת שומן לא מומלץ לעסוק בפעילות גופנית מאומצת במשך תקופה של בין שבועיים לחודש וחצי, וכן להימנע מעישון או מהרטבת האזור המטופל. עם זאת, טיפולים עדינים יותר, כגון שאיבת שומן מהסנטר, דורשים תקופת החלמה קצרה יותר מטיפולים מאסיביים כמו שאיבת שומן מהישבן או הירכיים.

שאיבת שומן תמונות מציעה למטופל את האפשרות לעצב וללטש את גופו ולקבל את הגוף החטוב שעליו תמיד חלם בתהליך מהיר ופשוט, תוך שימת דגש על אזור מסוים עד לקבלת התוצאה הרצויה, למדו את התהליך, בדקו את המרפאות ושיהיה לכם המון הצלחה!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה