תיקון של מחשבים ניידים במעבדה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תיקון של מחשבים ניידים במעבדה 

מאת   15/02/2010 |  נצפה 3895 פעמים

 

 תיקון מחשבים ניידים - תיקון ניידים

כאשר חלה תקלה במחשב וגורמת להאטת קצב העבודה, ודאי כאשר קלקול משבית אותו לחלוטין אנחנו נזקקים לשירות של טכנאי מחשבים. כאשר התקלה או הקלקול חלים בחשב הנייד שלנו אנחנו נזקקים לשירותו של מי שמתמחה בתחום תיקון מחשבים ניידים. לפני פנייה אל מעבדה חשוב לא רק לברר אלא אף לוודא כי מי מטכנאיה אכן מתמחה בתחום תיקון ניידים, אשר עם כל הדמיון לתיקון מחשבים שולחניים   הוא שונה מהם מהיבטים שונים.

מחשב נייד , כפי שמעיד עליו שמו, קל לנשיאה ולכן קל גם לשאת אותו למעבדה, כאשר מסיבות שונות לא ניתן להזמין את הטכנאי  לביתכם או למשרדכם.

כאשר מבקשים ומזמינים הצעות מחיר  חשוב לדעת כי תיקון ניידים יהיה יקר יותר מאשר תיקון מחשבים שולחניים וזאת בשל  יוקר הרכיבים שבו ובשל המומחיות המקצועית הנדרשת  מהטכנאים לתיקונם.

יש תקלות וקלקולים שלא ניתן לצפות אותם ואף לא למנוע אותם, אולם חשוב להקפיד על מילוי הוראות השמירה ונקיטת פעולות לשמירתו. אם פעולות הכרחיות אלה אינן ידועות לכם - אל תהססו לשאול את המומחים. שמירה על מחשבים עשויה להאריך את חייהם ואת משך השימוש שלכם בהם.  תחזוקה נכונה כמו גם טיפול נכון במחשבים ניידים  מועילים להם וגם לכם ועשויים למנוע מכם היזקקות תכופה לטכנאי העוסק בתחום תיקון ניידים.

 מעבדת מחשבים המספקת שירות תיקון ניידים  אמורה להיות מסוגלת לבצע  תיקון לוח האם או במקרה הצורך להחליפו, לתקן או להחליף בו מעגלים, לשדרג את המחשב , לתקן מסך פגום, להחליף מטעם שיצא מכלל שימוש, להחליף סוללה, לאתר פריצה למחשב באמצעות גניבת סיסמה, לפרמט אותו מחדש כאשר יש צורך בכך, להתקין בו דרייברים שונים, חומרות ותוכנות חדשות - על פי בקשת  הלקוח.

יש מעבדות בהן טכנאי מחשבים יערוך בדיקת חינם, אולם לא רק השיקול הכספי - החשוב כשלעצמו - מרכזי ככל שיהיה צריך לקבוע באיזו מעבדה תבחרו לתקן את המחשב הנייד שלכם. שאלו חברים. נסו לדלות מידע רב על אודות המעבדה, אשר אתם מתכננים למסור את המחשב הנייד שלכם לתיקונה. מחשבים ניידים אינם זולים וממילא גם תיקון  ניידים אינו זול.

 

אוהד ורדי הוא חובב גינון, מחשבים ומתעניין במשפט.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה