לימוד גיטרה-מורה לגיטרה איך לצאת ממצב של קיבעון בנגינה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

לימוד גיטרה-מורה לגיטרה איך לצאת ממצב של קיבעון בנגינה 

מאת   13/02/2010 |  נצפה 3681 פעמים

  

לימוד גיטרה. שיעורי גיטרה. מורה לגיטרה חשמלית קלאסית בתל אביב

מורה לגיטרה ונגינה למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים ממורה עתיר ניסיון וסבלני כולל העשרה בתחומים של סולו אילתור ברמה גבוהה מאוד, בסגנון רוק מטל פיוזן קלאסי וג"אז פיתוח שמיעה שיפור מידי בכל הטכניקות לימד בשבעה בתי ספר למוסיקה ועוד...טל - 0545-202706 תל אב

www.AviSamara.com

נתן להאזין לקטעי נגינה של המורה בקישור הבא

http://www.mp3music.co.il/music/showprofile.aspx?cid=1513

למתחילים, מומלץ להקפיד על לימוד הבסיס, שכולל תירגול אקורדים פתןחים פירוקי אקורדים עם מפרט ואצבעות, מהלכי אקורדים עם מטרונום ותירגול תווים. חשוב ללמוד מיגוון שירים, בעלי סוגי מיקצבים שונה

טעות שמרבית הנגנים תקועים עם להקה אחת וממשיכים לנגן את אותם שירים, דבר שלא תורם להשראה. רצוי להתנסות בסגנונות כגון בלוז,מטל,קלאסי פופ פרוגרסיב גאז ועוד.

למתקדמים, מי שאוהב סולואים וטכניכות מי לא הרגיש בכנות, שכול האילתורים שלו נשמעים אותו דבר? יש מיספר פיתרונות לקיבעון בנגינה, לרוב הנגנים יש חוסר ידע בסולמות ומתרגלים סולם פנטטוני ודיאטוני,מומלץ לנסות גם ריפים של פסנתר,סקסופון,על מנת לגוון.

הקפידו ללמוד מיגוון סולמות ותאמינו לי שיש הרבה כולל מודוסים מודוסים מיוחדים והשימוש בהם. חשוב להיתעדכן בכל סוגי הטכניכות דבר שיבטיח גיוון כמו ספיד סולו,טפינג על כל המיתרים סוויפינג סקיפינג (דילוג מיתרים) וריפים של פיוזן וגאז. בקשו מהמורה שלכם חומר רשום בטבים או תווים שקשור לריפים ככל שיותר ולא כמו שחלק מהמורים נוהגים להדגים לתלמיד ללא רישום של הריפים. רצוי אף להקליט את המורה בכדי שתמיד תוכלו להאזין ולהפנים את הדנאמיות והקצב של הריפ.חובה לתרגל עם פלייבקים עם מיגוון סגנונות וקצבים .לסיום רק התמדה והרבה סבלנות יניבו הצלחה.

 

אבי סמרה מורה לגיטרה שיעורי ולימודי גיטרה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה