משחקי ההשקעות (סמולציות לבורסה) - חמש המלצות וטיפים לזכיה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

משחקי ההשקעות (סמולציות לבורסה) - חמש המלצות וטיפים לזכיה 

מאת   11/02/2010 |  נצפה 2460 פעמים

משחקי השקעות המנוהלים לעיתים ברחבי האינטרנט אפשרים  הזדמנות לתרגל השתתפות בכסף ורטואלי על המסחר בבורסה. משחקים אלה מהווים מעבדה למכירה וקניה של מניות, ללא השקעה אמיתית כך שהרווח ורטואלי וכך גם ההפסד. מעין תרגיל מחשבתי למשקיעים מתחילים.

אך לעיתים קרובות ישנם פרסים "אמיתיים" לזוכים, פרסים העשויים להגיע לעשרות אלפי שקלים. פרסים אלה יכולים להיות תמריץ נכבד להשתתפות במשחקים האלה.

המלצות המפורטות במאמר זה יציעו לכם מספר שיטות להגביר את סיכוייכם לזכות במבצעים אלה:

1. משחקים השקעות הם לא מסחר אמיתי: כל עוד שהכסף לא אמיתי, שנאת הסיכון, המלווה את המסחר האמיתי, לא באה לידי ביטוי. נצלו עובדה זאת לטובתכם, על מנת לנסות ולזכות בתחרות.

2. על תפזרו סיכונים! המרו בסכומים מקסימליים על מניה בודדת, במידת האפשר.

3השתתפו תחת מספר כובעים (מספר חשבונות). הפסדתם את כל הכסף בחשבון אחד? אז מה?.  השתמשו בחשבון השני. הקפידו להשקיע בחשבונות הרבים באסטרטגיות השקעה הפוכות:  הפסד כסף  בחשבון אחד אומר שהחשבון השני הרוויח.

4. הסיכוי והסיכון: במסחר בבורסה קיים חוק ככל שהסיכון גדול יותר כך גם הסיכוי לרווח גדול יותר.יש לזכור זאת  במשחקי סימולצית השקעות שהרי שהכסף ורטואלי, וההפסד תיאורטי בלבד. מומלץ להגביר את הסיכון עד קצה הגבול,  על מנת להשיג תשואה מקסימלית. לדוגמא:  אופציות המעוף ואופציות המטח. המסחר באופציות מט"ח או אופציות על מדד תל אביב 25 מספקות את הסיכוי לרווח הגדול ביותר .

5. הקפידו להיות יצרתיים ולחשוב מחוץ לקופסא! נקטו באסטרטגיית השקעה שהמתחרים האחרים לא חשבו עליה. אם תשחקו כמו כולם תגיעו למקום טוב באמצע, מקום מכובד אבל בפרסים לא תקבלו... תהיו יצרתיים, חוצפנים, ונועזים. נכשלתם לא קרה כלום, הכסף ורטואלי וההפסד לא כואב. הצלחתם הכסף עשוי להפוך לאמיתי.

שיהיה בהצלחה!

לטיפים ועיצות נוספות ניתן להכנס לדף הגרלות ומסחר במטח באתר הגרלות בכתובת http://sites.google.com/site/hagralot 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה