עיצוב פנים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עיצוב פנים 

מאת   28/01/2010 |  נצפה 1392 פעמים
 

עיצוב פנים המשרד

אם חשבתם לרגע כי עיצוב פנים מיועד רק לבתים ויותר מכך, רק לפתים פרטיים של עשירים, אז דעו לכם שכמעט כל משרד, בין אם זו פירמת עורכי דין מפוסמת, משרד פרסום, משרד רואי חשבון ועוד, נעזרים בשירותים מקצועיים של מומחים לתחום של עיצוב פנים. עיצוב פנים המשרד הוא שונה לרוב מאשר עיצוב פנים הבית וזאת מאחר שבבית יש חופש רב להיות וירטואוזים (לנסות דברים חדשים ומעניינים שאתם אוהבים כמו לצבוע את קירות המסדרון בשחור לבן, דוגמת זברה, כי אתם אוהבים להרגיש בספארי), מן הסתם, עיצוב פנים בסגנון זה לא יתקבל יפה במשרד (אלא אם כן החברה שלכם משווקת טיולים לספארי).

עיצוב פנים המשרד צריך להביא בחשבון שני פאקטורים עיקריים:

עיצוב פנים המשרד - נועד להעביר את המסר של החברה: לכל חברה יש מסר (יש ערכים), אותה הבטחה פרסומית הכתובה על כל קרטיס ביקור עסקי (חברת הנדל"ן המובילה את תרבות הדיור בדרום וכו'). לפני שניגשים ישר לעיצוב עצמו, בחירת צבעים לקיר, בחירת סוג הריהוט, בחירת התמונות ועוד, יש לבצע קודם כל קבלת החלטות כללית לגבי אופי המרד כך שהנראות שלו תתישב בד בבד עם הערכים של החברה עצמה.

עיצוב פנים המשרד נועד לשדר אווירת עבודה עבור צוות המועסקים: עיצוב פנים המשרד נועד להעביר הן ללקוחות החברה, הן לקולגות והן לעובדים כי אנשים איכותיים מבצעים עבודה איכותית במשרד זה. לכן, להבדיל מעיצוב פנים הבית, אשר יכול להוביל מראה של "כייף", "פינוק" ובילוי, משרד תמיד צריך לשדר ע-ס-ק-י-ם.
עיצוב פנים המשרד נועד לעצב סביבת עבודה נוחה, פרקטית והגיונית: עם כל הרצון הטוב וחשיבות העניין שבעיצוב אסתטי, ייחודי ואיכותי, המטרה העליונה בעיצוב המשרד הוא עיצוב סביבית עבודה נוחה ויעילה. אין פשום פנים ואופן להעדיף יופי על פני פרקטיקה בסביבת עבודה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה