מטבחים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מטבחים 

מאת   28/01/2010 |  נצפה 1840 פעמים

מטבחים

המאמר הקודם הכיל סקירה של איים במטבחים. במאמר זה יובאו מספר טיפים לדרך נכונה להצבת אי במטבח. עוד בשלב התכנון חשוב לוודא שיש די מקום להצבת אי במטבח. במטבחים קטנים מדי ייתכן ולא יהיה מספיק מקום או שהמקום יתאים רק לאי קטן יחסית. בשלב הבא צריך לחשוב מה כיצד נרצה להשתמש באי, האם לאחסון, להכנת אוכל, האם נדרש כיור באי, האם נדרשים מדפים וכו'. לאנשים שונים יש מטבחים שונים וצרכנים שונים במטבחים שלהם לכן חשוב לתת את הדעת לגבי תכנון האי. לאחר מכן ניתן לדמות את צורת האי במטבח ע"י שימוש בחפצים שונים בכדי לקבל פרופורציה לגבי גודלו של האי והמקום שהוא תופס במטבח.

למטבחים גדלים שונים וצורתם שונה, יש מטבחים צרים יותר ויש מטבחים רחבים לכן כדאי לנסות כמה צורות של איים בהתאם לגודלו וצורתו של המטבח עד שנמצא את הגודל המתאים. חשוב לשים לב שהרווח בין האי לבין מכשירי חשמל מאפשר מספיק מרווח תמרון. במטבחים קטנים וצרים חשוב לשים לב לכך שנשאר מסדרון המאפשר מעבר ותנועה נוחה ברחבי המטבח. גובהו של האי צריך להיות בגובה של המשטחים האחרים במטבח. ייתכן והאי המתאים ביותר למטבחים מסוימים הוא אי נייד, כך שניתן להזיז אותו ממקום למקום בהתאם לצורך, שימושי או עיצובי. איים למטבחים קיימים כמוצר מוגמר או שניתן לפנות לאיש מקצוע ולהזמין אי מותאם במיוחד למטבח ספציפי.

לסיכום, איים למטבחים קיימים במגוון סגנונות ויכולים להתאים למגוון רב של מטבחים. ניתן למצוא איים למטבחים מוכנים או שניתן להזמין אי במיוחד. אנשים שהם גם חובבי בישול וגם חובבי נגרות יכולים לבנות בעצמם אי למטבח. אי במטבח עשוי להיות תוספת מרעננת ושימושית כל עוד הוא מתאים למטבח ולטעמו של בעל הבית.

עוד על מטבחים ניתן למצוא באתר פנל

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה