ריהוט
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ריהוט 

מאת   28/01/2010 |  נצפה 1193 פעמים

ריהוט חדר הישיבות

ריהוט חדר הישיבות הוא משימה שיש לבחון ממספר אספקטים ושביצועו באופן נכון ויעיל עשוי לסייע לאווירת העבודה במשרד וכך גם ולאיכות העבודה כולה. ריהוט חדר הישיבות חייב להתאים באופן ספציפי לחברה המשתמשת בו. במשרדים וחברות רבות, בעיקר קטנות, כלל אין חדר ישיבות קבוע והישיבות נעשות במקומות מאולתרים. מצב כזה עשוי להקשות על קיום ישיבות ארוכות ומוצלחות שכן יכולת הריכוז של העובדים עשויה להיפגע, בנוסף לכך שהמרחב בו נערכת הישיבה כלל אינו מתאים למטרה אליה הוא משמש. לכן העובדים עשויים שלא לתפקד בישיבה באופן יעיל ואופטימאלי. חברות או משרדים שבם קיים חדר ישיבות, צריכות להתייחס גם כל הקשור באופן ריהוט החדר, כך ייווצר מרחב עבודה נוח ומזמין עבור עובדי החברה.

ריהוט חדר הישיבות חייב להביא בחשבון מספר מרכיבים. ראשית חייב אותו ריהוט להתאים לגודל חדר הישיבות ולכמות העובדים שהוא אמור להכיל. במידה ויש חלל רב יחסית למספר קטן של עובדים, ניתן יהיה לרכוש ריהוט הכולל שולחן גדול מימדים יחד עם כיסאות גדולים ומרווחים. במידה וחדר הישיבות קטן יחסית ביחס לכמות העובדים שאמורה להיכנס אליו, נאלץ להסתפק בכיסאות צנועים יותר. שנית, בעת ריהוט חדר הישיבות יש להתייחס לצרכים המיוחדים של המשרד או החברה הספציפית. במקרים מסוימים, משמש חדר הישיבות גם לצורך מתן הרצאות או העברת מצגות ארוכות, במצבים כאלה יש לוודא שישנה אפשרות להציב מסך ומקרן ושהאופן בו ממקום ריהוט החדר מאפשר לכל היושבים בו לראות את מעביר ההרצאה.

ריהוט מתאים עבור חדר הישיבות הו אלמנט חשוב לכל חברה או משרד הרוצים לשפר את איכות ויעילות העבודה. בעת ריהוט חדר הישיבות יש להתחשב בצרכי החברה הספציפיים ובגודל היחסי של החדר ביחס לכמות העובדים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה