תעשיות שקיימות בארץ מאת אתר דרושים אולפרי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תעשיות שקיימות בארץ מאת אתר דרושים אולפרי 

מאת   25/01/2010 |  נצפה 1818 פעמים

אלקטרוניקה -  זהוי תעשיה  של שעוסקת  בתכנון מעגלים חשמליים המווסתים את תנועתם של אלקטרונים באמצעות רכיבים שונים. בהשוואה לענף הנדסת החשמל ניתן להבדיל בין השניים באופן הבא: חשמל הינו ענף העוסק במעבר של אלקטרונים במוליכים ואילו אלקטרוניקה במעברם בחומרים שאינם מוליכים או מוליכים למחצה. ראשיתה של האלקטרוניקה .

משרות הדרושים בתחום האלקטרוניקה  הנדסת חשמל,טכנאי אלקטרוניקה,חשמלאי,עורך מעגלים ועוד

ישנה אפשרות לפרסום  מודעות דרושים חינם בלוח דרושים אולפרי.

 

 

רפואה- היא תעשיה אשר עוסקת  בחקר ואבחון וטיפול במחלות ובניסיון לשיפור מצב הרפואי של האדם. הרפואה בנויה על השיגים בתחום הטבע והרוח  ומתקדמת במקביל להם. במרוצת התפתחותה התפצלה הרפואה לענפים מרובים, לפי קריטריונים שונים: מבחינים בין רפואה פנימית, רפואת עיניים, אף אוזן וגרון וכו', ולפי התחומים החברתיים - רפואה צבאית, רפואה משפטית, רפואה תעשייתית, רפואת בית חולים וכו'.

 

בזכות השיגיה  של הרפואה, גדל ארוך החיים במהלך מאה השנים האחרונות השיגים עיקריים בתחום הרפואה  אנטיביוטיקה חיסונים, וגם התקדמות  בתחום  הגיינה  והתזונה. בחלק מהמקרים הרפואה אינה

יכולה  לתת מענה מתאים לבריאות האדם  בשל חוסר הכרות מספקת  או  ידע  חסר.

תחומי העבודה בתעשיה זו אחות,רפואת שינים.חובש ועוד ,כאשר מחפשים אתר לפרסום מודעות דרושים חינם  ניתן לפנות  לאתר  אולפרי אשר מאפשר  צפייה  ופרסום חינם.

 

תעשיית הבניין- היא תעשיה אשר  מקימה או יוצרת הרכבתו של מבנה מכל סוג שהוא. במובן הרחב יותר, בנייה היא השם הכולל של הענף העוסק בפיתוח הקרקע  ובתהליך השלם המתחיל ביוזמה כלכלית, תכנון אדריכלי והנדסי והוצאה לפועל של הבנייה.

 

כל תהליך בנייה, בין אם מדובר בבית מגורים, בניין משרדים, מבני ציבור או מבנים הנדסיים כגון גשרים וסכרים, הוא תהליך מסובך המורכב משלבים רבים, ודורש בעלי מקצוע רבים כגון מנהל עבודה,שרטט,שמאי בניין,ועוד ,עלמנת למצוא  פרסום מודעות דרושים חינם ניתן לפנות ללוח מודעות אולפרי  אשר מאפשר זאת .

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה