בחירת תכשיטים לאישה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחירת תכשיטים לאישה 

מאת   21/01/2010 |  נצפה 3758 פעמים

יש לקחת בחשבון מספר גורמים לפני קניית תכשיטים לאישה.  דבר חשוב, ראשון במעלה הוא, האם האישה אלרגית למתכות שמהן עשויים התכשיטים כגון כסף וזהב. האם המתנה שלך, צמיד כסף לדוגמא, יגרום לאישה לפריחה על היד?  היא לא בדיוק תהיה שמחה על קבלת התכשיט כמתנה אם זהו המצב. עוד שיקול שיש לקחת בחשבון הוא לקנות לאישה תכשיט שעדיין אין לה. נשים, לרוב, אובססיויות  לגבי יהלומים ופנינים, ולכן כדאי לשקול לקנות להן סוג אבן אחר בתכשיט. בנוסף, טבעת יהלום פשוטה עשוייה לשמח אותה יותר מתכשיט מעוצב במיוחד ויקר.התזמון שבו ניתן התכשיט כמתנה הוא גם חשוב.

יש לבחור תכשיט שמתאים לסגנון לבוש האישה  אם זה וינטג' או עכשוי. תכשיטים, כמו כן, צריכים להיות מותאמים למבנה האישה. אישה עם צוואר ארוך, לדוגמא,  יתאים לה תכשיט ארוך כמן עגילי שנדליר. נשים עם צוואר קצר - מתאים להן יותר תכשיט קצר.  בבחירות טבעת יש לדעת את מידת האצבע של האישה. המידה תקבע אם הטבעת מתאימה ובנוסף, תקבע האם הטבעת מתאימה ליד. לדוגמא, טבעת עם חיתוך יהלום קטן לאצבע קצרה ועבה יגרום לאצבע להראות ארוכה יותר בשל גודלו הקטן של היהלום. יהלום גדול על טבעת עשוי לתת תחושה שהאצבע קצרה יותר ממה שהיא באמת. באופן כללי, לאצבעות קטנות ועדינות מתאימים תכשיטים עם עיצוב עדין וקטן. לאצבעות גדולות וידיים גדולות מתאימים תכשיטים ארוכים וגדולים עם עיצוב יותר גדול. 

תכשיטים צריכים להיות מותאמים גם לעיסוק האישה והאם היא מתכוונת לענוד אותם ביום לעבודה. תכישיטים יקרים וזוהרים מדי עלולים להיות לא מתאימים למקום העבודה. בנוסף, תכשיטים צריכים להיות מותאים למראה האישה. כשמדובר בפנינים, פנים עם גוון ורדרד מתאימים לפנינים.  עגילי פנינים יחמיאו לאישה עם פנים ורדרדות לעומת עגילים בהירים יותר. פנינים בצבע off-white מתאימים  יותר לעור בגווון כהה. כמו כן, פנינים אלו מחמיאים לאישה עם שיער כהה.

לסיכום,  מקבלת המתנה צריכה להיות שמחה ולא מאוכזבת, ולכן יש להקדיש מחשבה בעת שקונים תכשיטים.

עכשיו אפשר ללכת לקנות תכשיטים,

BK תכשיטים - חנות חכשיטים ועיצוב תכשיטים לרשותכם.

בהצלחה!

 

אמיר כהן
קידום אתרים
חברת אי.קיי דיזיין
www.ekdesign.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה