חדרי שינה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חדרי שינה 

מאת   19/01/2010 |  נצפה 1406 פעמים

חדרי שינה

האם אתם עומדים בפני שינוי או עיצוב מחדש של חדרי שינה? מאמר זה יסקור מעט את האפשרויות והדברים שתרצו לשים לב אליהם כשאתם באים לתכנן חדרי שינה. יש כמה גורמים שצריכים לקחת בחשבון כשבאים לתכנן חדרי שינה- הפרמטרים של החדר (גודל, מיקום, תאורה טבעית, מבנה החלל וכ'), ההעדפות האישיות של אנשים כשהם באים להתגורר בחדרי שינה והתקציב שיש לכם כדי להשקיע בעיצוב של החדרים.

חדרי שינה יכולים לבוא במגוון מעיצוב פשטני יחסית (והרי אף עיצוב הוא לא פשטני כי כל אחד תמיד נותן את המגע הייחודי שלו) לעיצוב אומן שניתנת לו יד חופשית לבצע מה שעולה בראשו היצירתי.

כמובן כל אחד וההעדפה שלו- יש כאלה שמעדיפים לעשות-זאת-בעצמם, בין אם הם אוהבים את המלאכה, יודעים בדיוק מה הם רוצים או פשוט לא רוצים לתת לאף אחד אחר לגעת להם בחדר (ואחרי הכול חדרי שינה זה מקום די אינטימי), ויש את אלו שיעדיפו לתת לאיש מקצוע מיומן לבצע את העבודה בשבילם, בין אם מחוסר-בטחון בנוגע למה שהם רוצים ומה יתאים להם או שפשוט אין להם כל-כך כוח וחשק לעשות את העבודה בעצמם.

אם כסף הוא לא הדאגה- איש מקצוע טוב יכול להיות אופציה מוצלחת לעיצוב חדרי שינה ,אך תדעו שגם בעיצוב עצמי יכולים לקבל דברים יפהפיים ובעלות נמוכה- הכול תלוי ביצירתיות של המבצע, הידע והטכניקה, ופה הרשות נתונה והכל מתקבל- חדרי שינה יכולים להיות אוונגרדיים ומטורפים ככל שעולה על דעתכם- חדרי שינה זעקניים, חדרי שינה עם קולג' על כל הקיר או חדרי שינה עם ריהוט במגוון צורות וגדלים.

בקיצור- חדרי שינה זה המקום שלכם להביע את עצמכם, ואחרי הכל- זה אחד החדרים ששייכים אך ורק (או לא, במקרה של זוגות) לכם, והוא צריך לבטא את מי שאתם. אז תרשו לעצמכם להתפרע בדמיון, ובהצלחה!

עוד על מזרונים וחדרי שינה ניתן למצוא באתר רגב רהיטים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה