פרגולות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

פרגולות 

מאת   19/01/2010 |  נצפה 1221 פעמים

פרגולות

יש לכם חצר גולה ואתם ממש לא יודעים מה לעשות איתה? אתם שוברים את הראש בגלל שטח מנוצל? אתם רוצים לסגור חלק מהחצר אבל אין לכם תקציב או צורך להוסיף עוד חדר? אז תגידו יפה שלום יפה מאוד, נעים להכיר פרגולות, פרגולות הן פתרון נחמד מאוד לבעיות חוסר ניצול בחצר ולבעיות של צל בחצר, פרגולות משדרגות ברמות מטורפות חצרות ומרפסות, אם תוסיפו פרגולות פתאום תמצאו את עצמכם מבלים הרבה יותר שעות בחוץ מאשר בפנים, תראו אתם מעבירים את העיסוקים שלכם החוצה במקום להירקב מול הטלוויזיה.

אם השתכנעתם להשיג פרגולות כדאי שתדעו שיש היום מבחר גדול של פרגולות מהרבה סוגים והגדלים שונים המתאימים לתנאי מזג אויר שונים ולגדלים שונים של הכיס. אפשר לחשוב איך להעלות את פרגולות מבחינת רמה ואיכות ומצד שני להוזיל את העלויות. פתרון אחד יכול להיות הרכבה עצמית.

הרכבה עצמית של פרגולות ניתנת היום בהרבה מאוד חברות המייבאות ומייצרות פרגולות, איך זה עובד? לאחר שאתם מחפשים במבחר פרגולות גדול שהחברה מציעה ובוחרים את פרגולת חלומותיכם אתם קונים את החלקים, יש אופציה של לקיחה עצמית ויש אופציה של משלוח עד הבית, תלוי בנסיבות. כשאתם מקבלים את חלקי הפרגולה אתם מקבלים גם דף הוראות ומרכיבים בעצמכם.

הפתרון הזה יכול להיות נחמד וגם יכול להיות בילוי משפחתי של בניית פרגולות אבל צריך לחשוב קודם אם זה כדאי גם מבחינת הוזלת עלויות וגם מבחינת היכולת שלכם, פרגולות הן דבר גדול וכבד למי שלא מסוגל לזה, גם תראו קודם את היכולת הטכנית שלכם כי חבל שתשכון לכם בחצר איזו פרגולה הפוכה, מכל מקום, ברגע שתסיימו לבנות אותה, בעצמכם או עם עזרה, תראו ישר את השינוי הגדול, איך הפינה הזאת הפכה להיות הרבה יותר מזמינה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה