ניתוח שיניים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ניתוח שיניים 

מאת   15/01/2010 |  נצפה 1573 פעמים

אחד הדברים החשובים ביותר ולא רק בריאותית הם שיניים בריאות, זה טוב לאיכות החיים, זה מונע כאבים טורדנים וזה משפר את הביטחון העצמי. אחד הטיפולים הנפוצים הם השתלות שיניים, מדובר על מקרים בהם הזנחה של שנים או חרדה מטיפולי שיניים הם הגורם לכך שצריך לבצע טיפולי השתלה.

 

לאלה מבינכם הסובלים מבעיות שיניים ומעוניינים לעבור השתלה של שן בודדת או מספר שיניים, הכנו מספר שאלות ותשובות אודות הטיפול, עלויות ובחירת מרפאה מתאימה.

 

טיפולי שיניים אפשר לעשות בכל מרפאה אבל השתלות שיניים כדאי לעשות במרפאות המומחות בכך, מדובר על תהליך ארוך ומורכב וכאן יש מקום רק למומחים, אל תתפתו לשלם מעט והימנעו מלגשת לחובבנים, כן גם בתחום השיניים יש כאלה. בבריאות שלכם אל תשחקו גם אם זה עולה קצת יותר.

 

בכל מרפאה בקשו לשוחח עם הרופא המטפל, הכינו שאלות מראש ובקשו לדעת הכל אודות מהלך הטיפול, זמן ההחלמה, מהם תופעות הלוואי וכיצד להתמודד איתם, איזה שתלים דנטליים טובים יותר ועוד.  לא קיבלתם מספיק תשובות? לא היו אדיבים כלפיכם? חפשו מקום אחר.

 

בדרך לאיתור המרפאה המתאימה כדאי וחשוב לערוך סקר מחירים אך בדקו את המרפאות המובילות בתחום, בשקו לדעת גם אודות תנאי התשלום, היום ניתן לשלם במספר רב של תשלומים, מה שמאפשר כמעט לכל אחד לתקן את שיניו גם אם זה עולה הרבה.

 

היום ניתן לבצע השתלות שיניים ביום אחד, זה נשמע טוב אבל לא מדובר על כך שמגיעים בבוקר בלי שיניים ויוצאים בערב עם שיניים חדשות, רק חלק מהתהליך החלק הכואב יותר נשעה בשלב אחד, לאחר מכן צריך להמשיך את טיפול: להתאים את הכתרים, את גווני השן ועוד. בדקו היטב את כל ההצעות "המפתות".

 

לחוששים מטיפולי שיניים {זה נפוץ מאוד} ניתן לעבור טיפולי השתלת שינים בהרדמה מלאה, כמו כל ניתוח גם כאן יש סיכון אבל הוא מזערי, זה יחסוך לכם את הכאב ומתאים במקרים בהם יש צורך בטיפול ארוך וכואב.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה