הובלות דירות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הובלות דירות  

מאת   14/01/2010 |  נצפה 1669 פעמים

כל התהליך של מעבר הדירה יכול להיות עסק מתיש, לא משנה כמה תתכוננו לכך, אבל יש בעיות רבות שאותם ניתן למנוע מראש, ואתם צריכים למנוע אותם כי יש לכם מספיק דברים על הראש: אחרי מציאת הדירה החדשה אתם צריכים לארוז, לסדר, לנקות ולעבור בית!

 

אחד הדברים שאמורים להקל עליכם את המעבר הוא הזמנת שירות הובלות דירה מקצועיים ומנוסים, שירות שפוטר אתכם מהמשימה הכי קשה והכי מעצבנת, משה ושאתם ממש לא רוצים להתעסק איתו אלא לסמוך על המובילים. אבל מה קורה אם בחורים חברת הובלות או מוביל לא מקצועי ?לא מנוסה ?או שכמו שקורה לרוב שמגיעים אליכם עובדים שרק רוצים לסיים את יום העבודה וללכת הביתה? מהסיבות האלה ועוד כדאי להקדיש כמה דקות לבחירת חברה טובה ואמינה, חברה מקצועית תבטיח לכם המון שקט ביום העמוס של מעבר הדירה.

 

עוד דבר חשוב לסכם מראש והא ביטוח התכולה, הובלות דירה עם חברה מקצועית ומוכרת בתחום מאפשרת לכם לבטח את הרכוש במחירי עלות נמוכים במיוחד. בדרך זאת אתם יכולים לדעת  שהמובילים יעשו הכל על מנת שכל הרכוש יגיע ליעד בצורה מושלמת, ואם קרתה טעות ואחד מהחפצים יינזק במהלך ההובלה, תזכו לפיצוי הולם.

 

ומה עם מחירים טובים? בשביל להשיג הצעת מחיר זולות ובעיקר מדויקות, כדאי מאוד להכין רשימה מסודרת ומפורטת ככל האפשר של כל החפצים שדורשים העברה, כולל מידות של מוצרים גדולים, בנוסף סכמו את פרטי המוצא והיעד, פרטים אודות היעד החדש, מספר הקומה שממנה ואליה מעבירים את החפצים, האם קיימת מעלית במבנה והאם היא מרווחת דיה ויכולה לשאת כל פריט?

 

במקרים שאתם עוברים דירה לא תמיד כדאי לחסוך ולקחת מוביל זול אבל אם מדובר על הובלות קטנות או הובלות סטודנטים למשל, אפשר לאתר גם מובילים הממחים בהובלות כאלה מבלי לשלם על כך מחיר מלא.

 

אז נסכם אם מספר טיפים שימושים:

- חפשו מוביל טוב זה לוקח קצת זמן אבל חוסך המון!

- חוזה הובלות עם המובילים שיהיה מסודר ומפורט יכול למנוע בעיות רבות.

- לא לוותר על ביטוח!

- מעבר לדירה חדשה הוא ההזדמנות הטובה ביותר להיפטר מריהוט וחפצים מיותרים.

- ערכו סקר מחירים מקיף.

 

מעבר מוצלח ונטול בעיות.

המלצות על הובלות מנוף וגם מידע על הובלות תל אביב תוכלו למצוא באתר חברת הובלות יחד עם מחירים שווים www.capitalism.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה