תעשיית ההכרויות האמריקאית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תעשיית ההכרויות האמריקאית 

מאת   24/12/2009 |  נצפה 1748 פעמים

בעשור האחרון החלו לפרוח עשרות משרדי הכרויות אמריקאיים המתמחים בקשר עם משרדי הכרויות באוקראינה ורוסיה.

בתחילה הקשר היה מבוסס על חלופת מכתבים בין הגברים האמריקאיים לבחורות המקומיות, המשרד דאג לתרגם את המכתבים לאנגלית וכן להשיב לגברים.

היום המגמה קצת השתנתה ונוסף אפיק תקשורת חדש באמצעות הצ'אט וכן הוידיאו צ'אט המאפשר לגברים לראות את הבחורות מולם.

ההיענות הרבה של גברים האמריקאיים לקשר עם הבחורות יצרה בעיה של חוסר במועמדות במשרדי ההכרויות המקומיים באוקראינה ורוסיה וכאן נכנס נושא התגמול.

כדי להמריץ בחורות להירשם למשרדי ההכרויות הובטח להם תשלום עבור כל מכתב או כל דקת צ'אט ואכן אלפי בחורות החלו ל"עבוד" במשרה חלקית בסוכנויות המקומיות למרות שאין להן כל כוונה להכיר גבר למטרה רצינית ומבחינתן זו עבודה משתלמת.

השיטה עובדת להפליא, מכתבים נשלחים ונענים, מצוטטים בצ'אטים וכולם מרוצים.
אתרי הכרויות פורחים בשני הכוונים, הגברים זוכים להכרות עם בחורות יפייפות וצעירות והבחורות זוכות בפרנסה צדדית מכובדת למדי למעט הגברים שאינם שותפים בסוד העניין.

שפע הבחורות נתן לגברים אפשרות להתרכז ביפות ובצעירות יותר שמצידן החלו לפרסם תמונות סטודיו מלוטשות בפוטושופ ולפרסם תמונות חושפניות בכרטיס האישי וכך כל בחורה ממוצעת ניראת לפחות כמו מועמדת בתחרות יופי למיס יוניברס.

נוצר מצב מוזר שעשרות בחורות יפייפיות וצעירות (20-30) מאתרי ההכרויות נאבקות מידי יום על תשומת ליבו של גבר מזדקן (50-60) שאינו יכול לענות לכולן ומרגיש מחוזר ומרוצה.

הגברים האמריקאיים מטבעם אוהבים להתכתב וסביר להניח שלעולם לא יפגשו את הבחורות שאיתם יצרו קשר כך שכולם מרוצים.

למרות זאת המשרדים מארגנים מידי שנה מספר קבוצות קטנות של כ10 גברים לנסיעת הכרות "המונית" עם הבחורות שמצידן גם כאן משתפות פעולה על בסיס תגמול.

כדי להאדיר את המפגש מוזמנות מאות בחורות מכל הסוכנויות בערים השונות ומוסעות באוטובוסים חדישים לאולם כנסים מפואר בעיר הגדולה להכרות עם קבוצת הגברים הקטנטנה שהגיעה לביקור.

לראות ולא להאמין!!!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה