השימושים בקלפי הטארוט
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

השימושים בקלפי הטארוט 

מאת   04/09/2005 |  נצפה 2648 פעמים
בקלפי הטארוט מופיעים סמלים המלווים כל אדם במהלך חייו, הסמלים הללו הם כלים, כלים שבהם מקודדים חוויות אותם עובר האדם, ודרך קודים אלו נוצרת תמונה שלמה המדברת על אותו האדם.

הסמלים בטארוט הם מנגנונים פסיכולוגיים שמטרתם לשנות מצבים אנרגטיים אצל האדם השואל את השאלה, המנגנון הפסיכולוגי מורכב מתמונה שמאחוריה סימבוליקה ארוכה ההופכת לפירוש הקלף.

הסמלים נועדו להתבוננות בהם, אשר מטרתם היא לעורר אצל הפותח אישורים בתמונות על תכונות האדם אשר זקוקות לביטוי, העצמה אישית, וכדומה.

הסמל שבקלף נותן אישור ויזואלי לתכונה של האדם, שאותה יש לחזק פנימית או חיצונית, או שהסמל בא לספר על דבר עתידי שיתרחש וכדומה.

דרך הטארוט ניתן לעשות גם מדיטציה, כאשר המטרה היא ליצור טרנספורמציה חיובית אצל המודט המשתמש בקלף המייצג את הדבר אותו הוא מעוניין להעצים.

כל קלף הוא למעשה כלי מדיטטיבי, וכל אדם צריך לבחור את הקלפים אשר יוצרים אצלו השראה, ולהניח מולו קלף או שניים, להתעמק בהם לפני המדיטציה, ולמדוט בשיטה שייבחר.

לסיכום - הטארוט היא שפה בינלאומית, המיוסדת על סמלים, שתפקידם הוא ליצור גשר בין חוויות ידועות וחוויות עתידיות, וביניהם לומד האדם כיצד עליו לפעול.

מוגש באהבה,

ירון בר לב.

ירון בר לב, הנחיית מסלולים רוחניים, ומחבר הספר : סודות הנומרולוגיה הקבלית.

www.5-elements.co.il/yaron
Bar-lev@coolmail.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה