סקירה שבועית נאסדק ודאו ג'ונס
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סקירה שבועית נאסדק ודאו ג'ונס 

מאת   09/11/2009 |  נצפה 2956 פעמים

מדד דאו-ג'ונס

המדד אמנם המשיך בעליות שערים, תוך שהוא ממשיך גם להישען על קו מגמה עולה. עם זאת, במשך תקופה ארוכה אנו  מוצאים שגל העליות מאבד מעוצמתו. האינדיקאטורים מצביעים על סטייה, נפח המסחר הולך ודועך, חרף עליות השערים, ובמיוחד למול הסוחרים הרוכשים. באופן כללי, יותר סימנים מצביעים על כוחם ההולך וגובר של הסוחרים המוכרים, הגם שהדבר עדיין לא ניכר בצורה משמעותית על הגרף, חוץ מאשר העובדה שהמגמה הופכת ליותר ויותר "מגמגמת" מאשר "בריאה". עם זאת, בשלב זה לא מומלץ לרוץ ולדהור על עסקאות דוביות. גם כשנוצר האיתות שמלמד על כניסה ראויה לשורט, יש בכל זאת לזכור שברקע עדיין המגמה עולה, ולכן לא ראוי להמשיך בהתחלה עם עסקאות המלוות ביעד שמתחת לקו המגמה העולה.

נאסדק

כבר מזה זמן שהמדד פרץ כלפי מטה את קו המגמה העולה וצבע את הגרף באדום. במהלך שבוע המסחר החולף מצאנו ניסיונות מחודשים של עליות המדד. אולם אלה סיימו את השבוע במפגש בכמה נקודות בלימה קריטיות ? מיצוי תיקון טכני של "פיבונאצ'י" וכן מפגש עם נקודת האל-חזור. אמנם לא מן הנמנע שנוכל לראות את פתיחת שבוע המסחר החדש מלווה בהמשך מגמת העליות, אך ספק אם לאורך זמן. כך שעסקאות לונג יש לקחת במנות קטנות ומבוקרות.

הסקירה מבית פורקס פרוז
http://www.forexpros.co.il

הכותב, רן טוביה, ran.matah@gmail.com , מנכ"ל חברת "מעוף פיננסי" http://www.maoffinance.co.il , נושא הכשרה של דירקטור. עוסק בהשקעות בשוק ההון בכלל, וסוחר ותיק בעל ניסיון עשיר ומומחיות רבה בתחום מסחר במטבע חוץ בפרט. כותב מאמרים בתחום ומעלה סקירות. מדריך סוחרי מט"ח מתחילים ומתקדמים במסגרת קורסים. מלווה סוחרים במפגשים של "אחד על אחד" באופן שמעצים הישגיהם ומסייע בידם להשיג מטרות ויעדים שהציבו לעצמם בתחום, תוך בקרה על פעילותם וגיבוש אסטרטגיות התואמות צרכיהם האינדיווידואליים ומייעלות ביצועיהם.
אזהרה: אין במובא משום המלצה לרכוש מטבע כלשהו או לסחור בין צמדי מטבעות כלשהם. כמו-כן, אין במובא משום ערובה להצלחה. העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד. חשוב להדגיש שמסחר במט"ח נושא פוטנציאל רווח גבוה, אך גם טומן בחובו סיכון רב.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה